• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • صدیقی: مردم به نیت نه گفتن به آمریکا و داعش سر صندوق‌های رای حاضر شوند

  تقدیمی هدف:

  صدیقی: مردم به نیت نه گفتن به آمریکا و داعش سر صندوق‌های رای حاضر شوند/رای به فتنه‌گران خیر ندارد

  bb

  سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – امام جمعه موقت تهران گفت: برکت حرکت امام (ره) به تجار متدین، پابرهنگان، علما و بیسوادان رسید. امام (ره) منحصراً این هنر را داشت تا تمام اقشار را در صحنه مبارزه حاضر کند.

  حجت الاسلام کاظم صدیقی در خطبه‌ دوم نماز جمعه امروز تهران، گفت: به عزیزان دو توصیه می‌کنم؛ ابتدا مراقب زبانتان باشید و دوم چشمانتان را به زرق و برق دنیا آلوده نکنید.

  وی با تشکر از حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن، گفت: این روز، روز تاریخی و برجسته و افتخارآفرینی بود که زنده بودن فکر امام (ره) و ولایت فقیه را در جریان حیات مردم و راه شهدا نشان داد. ما در این انقلاب قطره‌ای بودیم در دریای باعظمت مردم. ملت مومن ایران سربلند باد و پرچم سربلند ایران همیشه سرافراز باد.

  به گفته حجت الاسلام والمسلمین صدیقی پیام 22بهمن 94 این بود که همه ملت ایران پرچمدار این انقلاب هستند.

  امام جمعه موقت تهران متذکر شد: جنس انقلاب امام خمینی (ره) با جنس همه انقلاب‌ها فرق دارد. اصلی‌ترین شعار سایر انقلاب‌ها جبران درماندگی‌های مادی و رفع گرفتاری‌های اقتصادی است اما امام (ره) خودش را بدهکار دین و مکتب می‌دانست و بعد از به ثمر رساندن جمهوری اسلامی مطالبه‌ای از مردم نداشت.

  صدیقی خاطرنشان کرد: امام خمینی (ره) با بیرون کردن شاه،‌ فرهنگ سلطنت را مسخ کرد. شاه عروسکی در دست آمریکا و غرب بود که همه درندگان کنار وی جیفه‌خوار بودند. امام (ره) برای محو فرهنگ سلطنت حکم ترور هیچ کس را صادر نکرد ولی با روشن کردن ایمان با غرور مردم شاه را سرنگون کرد.

  صدیقی با بیان اینکه امام (ره) جمهوری اسلامی را با آرم ولایت فقیه به ثمر رساند، گفت: ولایت مسأله‌ای عرشی است و ولی بعد از امام (ره) نیز از قبل تعیین شده بود. این امام خمینی (ره) بود که مردم را مقتدر نشان داد و این مردم بودند که قدر این امام (ره) را دانستند. وجه مشترک لیبرال دموکراسی و کمونیست این بود که هر دو دین را افیون دانسته و معتقد به پایان یافتن تاریخ مصرف آن بودند اما امام (ره) این افسانه طولانی شرق و غرب را با انقلاب اسلامی ایران پایان داد.

  امام جمعه موقت تهران در بخش دیگری از خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به انتخابات اسفندماه خطاب به مردم، خواست با نیت حفاظت از دستاوردهای خون شهدا، بالا نگه داشتن پرچم ولایت و نه گفتن به آمریکا، داعش و عوامل سرسپرده‌ آنها سر صندوق‌های رأی حاضر شوند.

  حجت الاسلام والمسلمین صدیقی خطاب به کاندیداهای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی،‌ سفارش کرد: خدا را در نظر بگیرید. این سمت‌ها اگر برای غیر خدا باشد جز خستگی و وزر و وبال نتیجه دیگری ندارد. اخلاق اسلامی را رعایت کنید و از اسراف بپرهیزید و قانون‌مدار باشید و از کیفیت تبلیغات غربی عبرت بگیرید.

  وی هشدار داد: رأی به کسانی که در فتنه حاضر شدند برای مردم خیر ندارد.

  امام جمعه موقت تهران از کاندیداهای پنجمین دوره خبرگان رهبری نیز خواست: کاری کنند که خودشان احساس سرافرازی و مقام معظم رهبری از آنان خشنود گردد.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.