• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • طباطبایی:پیوند اصول‌گرایان با پایداری‌ها نقطه شکست آن‌ها شد

  تقدیمی هدف:

  طباطبایی:پیوند اصول‌گرایان با پایداری‌ها نقطه شکست آن‌ها شد/هاشمی عاقلانه بر عظمت رهبری می‌افزاید

  kk

  سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – عضو جامعه روحانیت مبارز می‌گوید گره خوردن بخشی از بدنه اصولگرایان با پایداری ها زمینه ساز ناکامی آنها در انتخابات تهران شد.

  حجت الاسلام سیدمهدی طباطبایی در گفت و گو با خبرهدف: حضور مردم در انتخابات هفتم اسفند را قابل پیش بینی و قابل تحسین دانست و گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای نشان داد که مردم همیشه راه حفظ نظام و دستاوردهای انقلاب را خوب می‌شناسند، همین بینش و تفکر مردم بوده است که تا امروز این نظام را سرپا نگه داشته است.

  وی با بیان اینکه این حضور پرشور مردم پیام‌هایی را به مسئولان و فضای سیاسی کشور مخابره کرد، گفت: مردم با شعارهای غلط و پیام های نادرست آشنا و آگاه هستند و آنها را می‌شناسند. این یک نوید خوب است که مردم به حدی از بلوغ سیاسی رسیدند که هوشیارانه از کنار شعارهای نادرست عبور می کنند و اسیر این شعارها نمی شوند.

  عضو جامعه روحانیت مبارز با تاکید براینکه این حضور مردم، مسئولیت مسئولان را بیشتر کرد، خاطرنشان کرد: مردم با حضوری که پای صندوق ها داشتند به مسئولان گفتند آقایان ما در صحنه هستیم شما کجا هستید؟ آیا توجهی به رفاه و معیشت ما دارید؟ آیا خبر از اوضاع اقتصادی و سفره های ما دارید؟

  طباطبایی افزود: غفلت از معیشت و رفاه مردم بسیار خطرناک است. شرایط امروز مردم در بعد اقتصادی شرایط مناسبی نیست و باید حداقل به شکل مقطعی اقدامی برای حل مشکلات مردم صورت گیرد تا کمی از فشار از روی مردم برداشته شود. امروز جوانان تحصیلکرده ما با بیکاری روبرو هستند، جوانان ما امکانات برای ازدواج را ندارند، مجلس باید در مسیر حل این مشکلات گام بردارد. دلم می سوزد که وقتی انتخابات می شود اتفاقا همین جوانانی که ازدواج نکردند، همین قشری که در رفاه نیستند و تمکن مالی ندارد، همین جوانانی که تحصیلات بالایی دارند و بیکارند بیش از همه در صحنه حاضر هستند. اگر مسئولان غفلت کنند ؛ یقین بدانند که این افراد منزوی می شوند و از صحنه و مشارکت کنار می روند .

  استاد اخلاق تاکید کرد: درک، فهم و حتی پایبندی این مردم به انقلاب و نظام بیشتر از برخی مقامات و مسئولان است. این حضور مردم این پیام مهم را به همه مسئولان داد.

  حجت الاسلام طباطبایی در ادامه این گفت‌وگو به ناکامی اصولگرایان در تهران اشاره کرد و گفت: بخشی از این ناکامی به اختلافی که بین خود اصولگرایان بود، باز می گردد. غروری که داشتند و متاسفانه الان هم دارند به این شرایط منتهی شد. متاسفانه گروه هایی از اصولگرایان گرفتار یکسری گفتارهای سست شدند.

  وی تصریح کرد: بخشی از اصولگرایان به خیال اینکه موفقیت بیشتری کسب می کنند با پایداری ها گره خوردند و از همین بابت هم آسیب دیدند. آنها باور نکردند پایداری ها امروز وجهه خوبی در جامعه ندارند و به خیال خودشان سعی کردند با نزدیک شدن به پایداری ها موفقیت بیشتری کسب کنند ولی دقیقا از همین نقطه شکست خوردند.

  عضو جامعه روحانیت مبارز با انتقاد از رویکردی که پایداری ها دارند، گفت: نکته خطرناک در رفتار پایداری ها این است که سعی می‌کنند با بدگویی و تهمت زدن به استوانه ها و چهره های با ارزش این نظام و انقلاب، کسب محبوبیت کنند یا به موفقیتی برسند. این رفتار بسیار خطرناکی است که خودشان را مومن و دیگران را فاسق و نادرست معرفی می کنند. خوشبختانه مردم هم متوجه این رویکرد زشت و غلط  آنها شدند و پاسخ منفی به این گفتار دادند.

  طباطبایی گفت: ما باید پیرو خط و رویکردی باشیم که رهبری نظام دنبال می کنند. رهبر انقلاب فرمودند حتی کسانی که مخالفین نظام هستند پای صندوق رای بیایند. این سخن ایشان بار روانی مثبتی در سطح جامعه داشت. ما اگر قرار است در مسیری هم قرار بگیریم باید در مسیر گفتار و مشی رهبری باشد. جالب است که مردم سریع مفهوم سخنان رهبری را متوجه شدند ولی برخی آقایان نه. البته برخی بزرگواران و دوستان بودند که با کلام و رفتار خود زمینه را برای حضور باعظمت مردم پای صندوق ها فراهم کردند که شخصا از آنها تشکر می کنم.

  این چهره سیاسی اصولگرا در ادامه به انتخابات خبرگان هم اشاره ای کرد و گفت: مجلس خبرگان یک مسند مهم و بزرگ است، کسانی باید وارد این مجلس شوند که توانایی نظارت بالایی داشته باشند، نظارت به معنای ایراد گرفتن نیست، نمایندگان خبرگان باید بر عملکرد رهبری و دستگاه ها و نهادهای زیر نظر رهبری نظارت دقیق و درست داشته باشند.

  وی ادامه داد:نیروهایی بودند که توانمند بودند ولی یا وارد مجلس خبرگان نمی شدند یا اگر در مجلس بودند جرات چنین نظارتی را نداشتند، با حضور اقای هاشمی همه این جرات را پیدا کردند که به صحنه بیایند و در مسیر وظیفه ای که دارند حرکت کنند.

  طباطبایی گفت: به جرات می گویم آقای هاشمی دوست دار، علاقمند، نزدیک و عاشق مقام معظم رهبری است. عده ای متوجه نیستند و هزارجور حرفهای نادرست می زنند درحالیکه ایشان تمام تلاش خود را در مسیر افزودن و حفظ عظمت رهبری قرار دادند. اما اینکار را عاقلانه انجام می دهند نه مثل برخی افراد جاهلانه و شعاری.

  نماینده ادوار مجلس تاکید کرد: مردم ما دانا و آگاه هستند، با شعار نمی شود آنها را دلخوش کرد، بزرگوارانی که در مجلس خبرگان هستند باید عاقلانه در مسیر حفظ عظمت رهبری حرکت کنند.  رایی که مردم در انتخابات خبرگان دادند پیام های سیاسی مهمی داشت، رای تهران بسیار روشنگر بود و نباید بی تفاوت از کنار آن گذشت.

  این استاد اخلاق در ادامه از طرح برخی مباحث چون لیست انگلیسی در ایام تبلیغات انتخاباتی انتقاد کرد و گفت: واقعا دلم سوخت که چرا عده ای با طرح این قسم شعارها امنیت ملی کشور را به بازی می گیرند، یعنی ایران ما آنقدر سست و ناتوان شده است که انگلیس جرات دخالت در انتخابات ما را پیدا کند؟ شورای امنیت باید ورود کند و بررسی کند که چرا و چه افرادی چنین اظهارات خلاف امنیت ملی را مطرح کردند.

  طباطبایی اظهار داشت: یا مثلا در فلان روزنامه عکس یک مفتی وهابی را منتشر کرده و می نویسند این وهابی گفته به چه کسانی رای بدهید یا رای ندهید، این برای ایران اسلامی که روحانیت همیشه در صحنه داشته واقعا بد نیست؟ این بدترین ضربه به روحانیت نیست که حرف یک وهابی را ملاک اظهارنظر قرار دهیم؟ این افراد یا نمی فهمند یا این پیام سیاسی را از جایی می گیرند و در جامعه منتشر می کنند.

  وی گفت: شرایط فعلی را برای بیان برخی مباحث مناسب نمی دانم ولی هشدار می دهم که برخی رفتارها نقش زیادی در ظهور و بروز اقدامات داعشی در کشور دارد. امیدوارم تمامی رای گیرنده ها از مردم در این مقطع رقابت را فراموش کنند و به سمت دوستی و همکاری پیش بروند.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.