• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • ظریف: زمینه برای گسترش همکاری ها فراهم می شود

  تقدیمی هدف:

  ظریف: زمینه برای گسترش همکاری ها فراهم می شود

  وزیر خارجه کشورمان به همراه همتای فرانسوی خود ساعتی پیش در یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک حاضر شده و درباره موضوعات مورد بحث در این دیدار صحبت کردند.

  ایران کشوری با نفوذ در منطقه است و در مبارزه با تروریسم و افراط گری دارای علایق مشترک با فرانسه هستیم.

  لوران فابیوس روز چهارشنبه در نشست خبری مشترک با محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه افزود: ما بسیار علاقمندیم صلح و ثباتی که در منطقه لازم است، برقرار شود.

  وی همچنین توافق هسته ای را توافقی برای صلح و ثبات منطقه دانست و ادامه داد: این توافق فقط یک توافق فنی نیست بلکه توافقی برای صلح و ثبات در منطقه و جهان است.

  درهمین حال به گزارش حخبرگزاری تسنیم، وزیر خارجه فرانسه در جریان کنفرانس خبری مشترک خود با وزیر امور خارجه کشورمان گفت که فرانسوا اولاند رئیس جمهوری فرانسه از حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان دعوت کرده است تا در ماه نوامبر از این کشور دیداری داشته باشد.

  محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان نیز در ادامه این کنفرانس خبری مشترک گفت: ایران و فرانسه سابقه‌ای دیرینه روابط دوجانبه دارند و علیرغم فراز و نشیب‌های سال‌های اخیر، امیدواریم از این به بعد به سمت روابط جدی‌تر و قوی‌تری حرکت کنیم.

  ظریف در ادامه گفت: امروز بحث‌های خوبی در مورد پیگیری روابط دوجانبه داشتیم و با اجرای برجام، زمینه برای همکاری گسترده‌تر در حوزه‌های مختلف فراهم می‌شود. در آینده نزدیک سفر هیئت بلندپایه اقتصادی فرانسه به ریاست یکی از وزرای این کشور را به ایران خواهیم داشت.

  ظریف از گسترش گفتگوهای سیاسی بین دو کشور خبر داد و گفت: در حوزه هسته‌ای نیز دارای روابط دیرینه هستیم که اجازه می‌دهد فرانسه یکبار دیگر در صنعت هسته‌ای ایران حضور گسترده‌تری داشته باشد.

  فابیوس نیز در ادامه این کنفرانس گفت: کشورش به فرهنگ و تمدن و تاریخ ایران و به ویژه کیفیت دانشجویان این کشور در دانشگاه‌های فرانسه احترام قائل است و از آن تمجید می‌کند.

  وی گفت: توافق هسته‌ای اجازه می‌دهد روابط را در موضوعات مختلف از سرگرفته و تقویت کنیم. با رفع تحریم‌ها فرانسه تمایل دارد در صنایع ایران حضور داشته باشد. یک هیئت مهم فرانسوی در ماه سپتامبر به ایران می‌آید. شخصا از دو تن از وزیران کابینه فرانسه خواسته‌ام همراه این هیئت به ایران بیایند.

  به گزارش ایرناوزیر امور خارجه گفت: بحث های خوبی برای رسیدن به همکاری منطقه ای برای مبارزه با تروریسم وافراط به وزیر خارجه فرانسه داشتیم.

  او افزود:بسیار خوشحالم که همه در این قضیه با ما هم نظر هستند که ضرورت دارد همه ما در منطقه و جهان برای مبارزه با ترورسیم و افراط همصدا و همراه باشیم.

  وی نسبت به گسترش مناسبات دو کشور در آینده ابراز امیدواری کرد و ادامه داد: این سفر و گفت و گوهای دو طرف زمینه را برای رفع برخی سوتفاهم ها فراهم می کند.

  ظریف ضمن ابراز خرسندی از سفر فابیوس به تهران گفت: بعد از 17 سال یک وزیر خارجه فرانسه در قالب سفری دو جانبه به تهران سفرکرده است البته در سال 2003 وزیر خارجه وقت فرانسه به تهران سفر کرد اما این سفر در قالب سفر هیات های سه کشور اروپایی به تهران بود و اکنون بعد از 17 سال این سفر در چارچوب روابط دو جانبه و در سطح وزیر امورخارجه صورت گرفته است.

  رییس دستگاه دیپلماسی با اشاره به روابط دو کشور در طی سال های گذشته اظهار داشت: ایران و فرانسه دارای سابقه طولانی هستند، البته این روابط در سال های اخیر با فراز و نشیب هایی مواجه بوده است و امیدواریم از این به بعد بیشتر از گذشته به سمت روابط قوی تر و جدی تر در زمینه های مختلف حرکت کنیم.

  ظریف در ادامه و در خصوص گفت وگوهای امروز خود با وزیر امور خارجه فرانسه گفت: در دیدار دوجانبه امروز بحث های خوبی در خصوص پیگیری روابط دو جانبه ایران و فرانسه در حوزه های مختلف و توسعه این روابط داشتیم.

  وی خاطرنشان کرد: با اجرای توافق برجام زمینه برای همکاری های گسترده تر بین دو کشور در موضوعاتی همچون انرژی، حمل و نقل، صنایع خودروسازی و دیگر عرصه هایی که پیش از این ایران و فرانسه دارای روابط بوده اند، فراهم خواهد شد.

  وزیر امور خارجه همچنین به سفر هیات اقتصادی فرانسه تا پایان تابستان به تهران شاره کرد و گفت: این سفر به ریاست یکی از وزرای کابینه فرانسه انجام خواهد شد و زمینه را برای همکاری های بیشتر فراهم خواهد کرد.

  ظریف در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: در گفت وگوهای امروز توافق کردیم گفت و گوهای سیاسی بین دو کشور را گسترش دهیم.

  وی افزود: مدتی گفت و گوهای سیاسی بین دو کشور محدود به حوزه هسته ای شده بود و اکنون می خواهیم آن را گسترش دهیم و به صورت مرتب گفت وگوهایی در سطح مدیران کل، معاوین وزرا و وزرای خارجه دو کشور برگزار خواهد شد.

  رییس دستگاه دیپلماسی کشورمان با اشاره به الویت های مشترک دو کشور اظهار داشت: مبارزه با افراط گرایی و تروریست، مبارزه با قاچاق مواد مخدر و همچنین همکاری در ارتباط با محیط زیست از زمینه های همکاری بین دو کشور می تواند باشد.

  وی خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد دراین حوزه ها همکاری های مشترکی داشته باشیم.

  ظریف ادامه داد: ایران و فرانسه در حوزه هسته ای نیز می توانند با یکدیگر همکاری داشته باشند و علاوه بر توافق، ایران و فرانسه در این زمینه دارای روابط دیرینه ای بوده اند و این روابط اجازه می دهد فرانسه حضور گسترده تر جهت همکاری با ایران در این عرصه ها داشته باشد.

  فابیوس نیز در ادامه بر گسترش صنعت گردشگری بین دو کشور و تسهیل دیدار از مناطق دیدنی دو کشور تأکید کرد.

  وزیر امور خارجه فرانسه افزود: ایران یک قدرت مهم در منطقه است. و توافق هسته‌ای خارج از بحث فنی، ماهیت آن برای ایجاد صلح و ثبات در منطقه بود.

  وی درباره انتقادات مطرح در مورد مواضع این کشور گفت که سخت‌گیری‌های فرانسه سازنده بوده است.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  شرط ایران برای پذیرش پیشنهاد مذاکره ترامپ

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.