• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • عشق به والیبال از صحنه تئاتر و پرده سینما

  تقدیمی هدف:

  عشق به والیبال از صحنه تئاتر و پرده سینما تا جعبه جادویی و مستطیل سبز

  ss

  ورزش > والیبال – هنرمندان،پیشکسوتان و گزارشگران فوتبال از علاقه شان به والیبال می گویند.

  به گزارش خبرگزاری خبرهدف؛پا به پا،در کنار هواداران.در کنار آن عشق والیبالی ها و دو آتشه ها.همان هایی که صدای بوق هایشان در آزادی “کر” کننده است.همان هایی که عکس سعید معروف،محمد موسوی،شهرام محمودی و …را دردست می گیرند، صورت شان را سبز و سفید و قرمز می کنند و از ته حنجره داد می زنند،ایران.حس اش خوب است،آنقدر خوب که با یک غرورهمراه می شود.غروری که با موجی از یک،دو،سه گفتن های مدام در سالن می پیچد و توپ هایی که به زمین حریف می نشیند.به گزارش مجله فدراسیون والیبال؛والیبال مدت هاست که شده عشق خیلی ها.نه فقط مردم و هواداران،بلکه سیاست مداران،فوتبالی ها،گوش شکسته ها،بازیگران و بقیه ورزشکاران و هنرمندان.قشر خاص دیگری از سرزمین ایران که حالا والیبال شده خاستگاه رسیدن به سقف آرزوهایشان.آرزوهایی که نه در موسیفی یافت می شود و نه در سینما.نه باید با “رل بازی کردن”به آن رسید و نه با نواختن سیم های گیتار و دکمه های کیبورد و پیانو.حتی دیگر توپ فوتبال هم جوابگو نیست.چه اگر این طور بود علی پروینی که همه زندگی اش فوتبال است نمی گفت منتظر این است تا والیبال به المپیک برود و جوانان ایران را در برزیل ببیند.وقتی پروین از والیبال مایه می گذارد بدون شک اتفاقی افتاده است.اتفاقی مهم که سلطان چشم تیله ای پرسپولیسی ها را هم عاشق کرده.عاشق سالنی نه چندان بزرگ،بدون چمن و با بازیکنانی کمتر از یازده نفر فوتبال.یا سروش صحت،بهنوش بختیاری،رویا تیموریان و رامبد جوان که با هیجان از جو سالن و هیاهویش می گویند و وقتی به آنها می گویید “والیبال” چشمان شان برقی می زند و می گویند:«دمشان گرم.»

  رامبد جوان: امیدوارم این نسل طلایی تمام نشوند

  رامبد جوان که این روزها برنامه خندوانه را روی آنتن شبکه نسیم دارد از علاق همندان سفت و سخت والیبال است:«به نظر من والیبال امروز بهترین ورزش ایران است.همیشه برای دیدن مسابقات تیم ملی ایران ثانیه شماریمی کنم. مردان والیبال ایران همه پیش بینی ها را برهم زده و شگفتی ساز شدند.» مجری دوست داشتنی و همیشه خندان تلویزیون که در زمینه کارگردانی هم با فیلم کمدی ورود آقایان ممنوع درخششخوبی داشت امیدوار است نسل طلایی والیبالیست هاتمام نشود: «بازیکنان فعلی تیم ملی به معنای واقعی ستاره هستند و عناوینی که پس از پایان مسابقات کسب می کنند گواه این مطلب است. با این حال امیدوارم بعد از پایان دوران اوج این بازیکنان، نسل جدید هم که به تیم ملی وارد می شوند سطح بالا باشند. »

  رویا تیموریان: دوست دارم مسابقات والیبال را از نزدیک ببینم

  رویا تیموریان همیشه در صدر بانوان هنرمند علاقه مند به ورزش بوده است. او که حتی یک بار در مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال در استادیوم 100 هزارنفری آزادی تیم ملی فوتبال ایران را تشویق کرده است، به والیبال هم علاق همند است: «خیلیدوست دارم بتوانم بازی های تیم ملی را از نزدیک تماشا کنم. تیم ملی والیبال ایران در یکی دو سال گذشته نتایج شگفت آوری به دست آورده است. آنها رشد قابل توجهی داشته اند. من تقریبا همه رشته های ورزشی را در سطح ملی دنبال می کنم و موفقیت تیم های ملی کشورم در هر رشته ای خوشحالم می کند. در حال حاضر هم برای ملی پوشان والیبال کشورم آرزوی موفقیت می کنم.»

  کوروش تهامی: نمیدانم والیبال چطور این همه پیشرفت کرد!

  کوروش تهامی معتقد است به دلیل مشغله کاری و کمبود وقت چندان فرصت نکرده در جریان جزییات والیبال ایران قرار بگیرد، با این حال از افتخارات چند سال اخیر تیم ملی مطلع است: «نمی دانم که والیبال چه راهی را پیش گرفت که در این فرصت کوتاه توانست به موفقیتی اینچنینی و در این سطح دست پیدا کند.امیدوارم دیگر ورز شهای ایران مانند فوتبال هم این راه را بروند تا دل عاشقان فوتبال هم خوش شود. »

  اشکان خطیبی:توقعات از والیبالیست ها بالا رفته است

  خطیبی از طرفداران پروپاقرص والیبال است. او سال گذشته و در جریان مسابقات لیگجهانی پای ثابت مسابقات والیبال و تقریبا در بیشتر رقابتها در سالن 12 هزارنفری حاضر بود.اشکان خطیبی پابه پای هواداران پرشور تیم ملی مانند یک شهروند ساده تیم کشورش را تشویقکرد: «بدون شک امسال هم من را روی سکوی تماشاگران می بینید. تماشای مسابقات تیم ایرانبا حضور آن همه تماشاگر واقعا هیجان انگیز است. توقعات از والیبالیستها بالا رفته و این موضوع شاید باعث ایجاد استرس در بازیکنانشود.با این حال نباید انتظارات غیرمنطقی داشت .هرنتیجه ای به دست بیاید قطعا حاصل تلاش تک تک اعضای تیم است. »

  بهنوش بختیاری: والیبال از فوتبال محبو بتر شده

  بهنوش بختیاری از آن دسته هنرمندانی است که همیشه از علاقه مندی اش به ورزش حرف زده است.این بازیگر که یک پرسپولیسی دو آتیشه و حامیفوتبال است، والیبال را هم دوست دارد: «بچه ها واقعاگل کاشتند. زمانی که تیم ملی والیبال ایران بازی دارد هیجان زیادی به همه مردم ایران دست می دهد و اغلبدر نهایت به خوشحالی آنها منجر شده است ». این هنرپیشه خو ش اخلاق فیلم های کمدی ایران معتقداست امروز بازیکنان تیم ملی والیبال از فوتبالیستها هم محبوبیت بیشتری دارند و همه مردم پیگیر نتایج و اخبارشان هستند و امیدوار است به جای اینکه والیبال راه فوتبال را برود، فوتبال راه والیبال را برود.علاقه مندی به والیبال تنها در بین هنرمندان سینماو تلویزیون اپیدمی نشده است. خواننده های محبوبکشورمان هم از دنبال کنندگان این رشته هستند.»

  مزدک میرزایی: پیش از حضور ایران هم لیگ جهانی را دنبال میکردم

  گزارشگران فوتبالی صدا و سیما هم در گروه علاقه مندان به والیبال هستند. در این بین مزدک میرزایی چندین سال است که با علاقه رشته والیبال را دنبال می کند:« حتی پیش از آنکه تیم ملی ایران جواز حضور در لیگ جهانی را بگیرد هم این مسابقات را دنبال می کردم.حالا که ایران هم حضور دارد جذابیتش برای من دو چندان شده است. »

  بابک جهانبخش:امسال کار سختی داریم

  بابک جهانبخش که از محبوبیت بالایی بین جوانان علاقه مند به موسیقی پاپ برخوردار است، معتقد است کلاس والیبال ایران بسیار بالاست و بازیکنانی که در تیم ملی بازی می کنند توانایی این را دارند که در بهترین لیگهای دنیا بازی کنند: «تیم ملی امسال کار سختی دارد. با این حال شک نکنید بچه ها سنگ تمام می گذارند. بازیکنان ایران هیچ چیز از بازیکنان توانمند روس یا آمریکایی ندارند. با این حال بی صبرانه منتظر آغاز لیگ جهانی هستم. »

  پیمان یوسفی: پسر من عاشق والیبال است

  پیمان یوسفی دیگر گزارشگر فوتبال ایران از علاقه شدید پسر نوجوانش به والیبال می گوید: «پسر من از عاشقانوالیبال است و در این سا لهای اخیر با درخشش ملی پوشان ایران به این رشته علاقه بیشتری پیدا کرده است. خود من هم همیشه نتایج تیم ایران را دنبال می کنم.عملکرد عالی بلند قامتان ایران در صحنه جهانی واقعا لذت بخش است. »

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.