• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • لاریجانی:بیان مطالب بدون آگاهی پیرامون مذاکرات هسته ای خلاف سخنان رهبری است

  تقدیمی هدف:

  رییس مجلس شورای اسلامی از بیان مطالب خلاف واقع و بدون اطلاع و آگاهی پیرامون مذاکرات هسته ای به شدت انتقاد کرده و آن را خلاف سخنان رهبر فرزانه انقلاب اسلامی دانست.علی لاریجانی پنجشنبه شب در مراسم تجلیل از صنعتگران و معدنکاران نمونه استان قم با اشاره به روند مذاکرات هسته ای و تلاشها برای حل این مساله در کشورمان، خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی افراد احساس وظیفه شرعی به آنها دست داده و در جلساتی سخنانی می گویند که بسیاری از این سخنان غلط است.

  وی در ادامه افزود: برادری در یک استان رفته و مطرح کرده که تمامی واحدهای هسته ای در کشورمان تعطیل شده است و یا برادری در جای دیگری گفته که دار و ندار هسته ای ما را به آمریکایی ها داده اند و شخص دیگری نیز مردم را تحریک می کند که رهبری تنهاست و مردم باید به میدان بیایند، پرسش اینجاست که چرا بدون اطلاع و آگاهی از مسائل خلاف سخن می گویید و به هیات مذاکره کننده هسته ای تهمت می زنید.

  نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با بیان این که شما اگر خودتان مشکل دارید، لازم نیست پشت سر رهبری مخفی شوید، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب صراحتا فرموده اند که حرف من در همه جا یکی است و هیات مذاکره کننده هسته ای افراد متدین، متعهد، شجاع و غیور هستند، پس مشخص است که حرف های شما با سخنان رهبری یکی نیست.

  وی با اشاره به سخنان برخی افراد برای تخریب دولت یازدهم، فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر لزوم حفظ وحدت در کشور را مورد توجه قرار داد و گفت: سخنان برخی افراد به هیچ عنوان نقد نیست و آنها نمی توانند با بیان این مطالب احساس دلسوزی و مسوولیت داشته باشند، زیرا در این مصاف بین المللی و شرایط بسیار بد منطقه همه باید کاملا گوش به فرمان رهبری باشند.

  لاریجانی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر ضرورت یاری رساندن به دولت در شرایط کنونی کشور، خاطرنشان کرد: کسانی که ادعای طرفداری از ولایت دارند و سخنان آنها با فرمایشات روشن و مشخص رهبری متفاوت است، اشکالی در کارشان است و آنها باید بدانند که انتقادات باید آگاهانه باشد و تهمت زدن فقط تفرقه و کینه ها را بیشتر می کند.

  وی با اشاره به سوء مدیریت دولت دهم و بوجود آمدن وضعیت نامساعد اقتصادی در کشور، گفت: امروز دولت یازدهم میراث دار انبوه مشکلات اقتصادی است، اما توانسته در چارچوب مشخص تا حدودی اوضاع اقتصادی را سروسامان داده و از تلاطمات بسیار در وضعیت اقتصادی بکاهد، البته برای رسیدن به سطح مطلوب باید همچنان اقدامات بسیاری انجام شود.

  رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: امروز کسانی که احساس مسوولیت داشته و خود را انقلابی می دانند، باید به جای زیاد کردن دوز سیاسی و بوجود آوردن مسائل حاشیه ای که اقتصاد کشور را با مشکل مواجه می کند، انضباط سیاسی در پیش گرفته و به دنبال کمک کردن به مسوولان و افزایش تولید در کشور باشند.

  وی تاکید کرد: در شرایط فعلی و با توجه به توانمندی هسته ای کشورمان، همه مسوولان از توافق خوب با گروه 1+5 حمایت می کنند تا شرایط کشور روی ریل درست قرار بگیرد و امروز همه باید برای رفع موانع و مشکلات تولید در کشور تمرکز کرده و زمینه رفع معضلات اقتصادی را فراهم بیاورند.

  لاریجانی با بیان اینکه اقتصاد متکی به نفت و گاز در تلاطم های بین المللی آسیب پذیر خواهد بود، اظهار کرد: عمده مشکلات اقتصادی امروز کشورمان، ناشی از سوء مدیریت در گذشته است و امروز مسوولان باید تلاش کنند تا از اقتصاد تک ساحتی فاصله گرفته و به صادرات چند وجهی دست یابند.

  وی با بیان اینکه به دلیل برخی قوانین و ضوابط و عدم حمایت از بخش خصوصی، این بخش در کشورمان به خوبی رشد پیدا نکرده و باید برخی چالش ها و مشکلات بخش خصوصی را مورد توجه قرار داد، گفت: در شرایط تحریم باید هرچه بیشتر به رشد و افزایش تولید در کشورمان توجه کنیم.

  نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در پایان تصریح کرد: بدون تردید امروز با توجه به شرایط کشور و بروز بحران های بسیار در منطقه، هرچه بیشتر نیازمند همگرایی، همفکری و تفاهم هستیم و باید برای برطرف کردن مشکلات اقتصادی کمیته های ویژه رسیدگی تشکیل شود.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.