• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • لاریجانی خطاب به 1+5: اگر مذاکرات را به بن بست برسانید دچار اشتباه استراتژیک شده اید

  تقدیمی هدف:

  رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مسئله فلسطین سند بسیار سیاهی برای قرن امروز دنیای ماست که غربی‌‌ها به وجود آوردند.

  به گزارش تسنیم، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در سخنان پیش از خطبه‌های نمازجمعه امروز تهران در روز جهانی قدس، با اشاره به حضور باشکوه و گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: قصه پرغصه مردم مظلوم فلسطین با هدف کشورگشایی انجام شد.
  وی با بیان اینکه مسئله فلسطین سند بسیار سیاهی برای قرن امروز دنیای ماست که غربی‌‌ها به وجود آوردند، تصریح کرد: تشکیل رژیم‌صهیونیستی در سرزمین فلسطین امر مجزایی از برنامه غرب علیه مسلمانان نیست.
  لاریجانی با اشاره به اینکه با انقلاب صنعتی تصور غربی‌ها این بود که باید شرایط جهان تغییر کند، خاطرنشان کرد: آنها در پی این بودند که سبک زندگی را در جهان تغییر دهند.
  وی با بیان اینکه طرف غربی، نیاز خود را به عنوان امتیاز به صحنه آورده است، خطاب به 1+5 گفت: مسائل روشن است ایرانیان گرچه قلب سلیمی دارند اما ساده لوح نیستند مگر خودتان تقاضای مذاکره نداشتید اگرمذاکرات را به بن بست برسانيد در مقابل انعطاف ایران دچار اشتباه استراتژیک شده‌اید.

  رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نتیجه به بن بست رسیدن مذاکرات به نفع غربی‌ها نخواهد بود، خاطرنشان کرد: همه نیروهای فعال در بخش هسته‌ای آمادگی دارند با سرعت بیشتری فناوری هسته‌ای را شتاب ببخشند؛ بعد از سه سال مذاکره اینگونه حرف زدن چانه زنی بلاوجه است.لاریجانی همچنین گفت که مجلس شورای اسلامی با دقت مذاکرات را زیر نظر دارند.

  همچنين آنگونه که ايسنا گزارش کرده است، رییس‌مجلس با اشاره به بحث مذاکرات، گفت: طی سه دهه با جدیت ملت و مقام معظم رهبری، بحث هسته‌ای به یک دستاورد بزرگ برای ملت ایران تبدیل شد که این دستاورد عظیم فنی را غربی‌ها به ایران ندادند که امروز راجع به آن مدام حرف می‌زنند. وي تصریح کرد: از حدود سه سال پیش از طریق یکی از روسای کشورهای منطقه، آمریکایی‌ها پیگیر بودند تا مذاکره برای حل و فصل موضوع انجام شود، رهبری با این‌که در نیت آنها تردید داشتند اما برای اتمام حجت موافقت کردند، درباره این مذاکرات در جلساتی بحث شد و علی‌رغم بی‌اعتمادی نسبت به آمریکا چاره‌جویی برای آنها در نظر گرفته شد که این مذاکرات انجام شود.

  وی خاطرنشان کرد: رهبری همان‌گونه که کشور را برای دستیابی به این دستاورد ملی بسیج کردند و حمایت‌های ایشان در دولت‌های مختلف کارساز بود و همان‌گونه که برای ایستادگی در مقابل تحریم‌های ظالمانه و غیرقانونی کشور را بسیج و با سیاست‌های اقتصاد مقاومتی مسیر استقلال اقتصادی کشور را مشخص کردند، برای شکستن تحریم‌ها و حرکت هجومی علیه تحریم‌ها نیز از هیچ کوششی دریغ نکردند.

  رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار کرد: کسانی بودند و هستند که فکر می‌کردند دشمنان علیه ایران قطعنامه صادر کنند ما هم می‌ایستیم و این هم کفایت می‌کند، ایستادگی در مقابل اقدامات دشمن لازم است اما کافی نیست. مهم‌تر طراحی حرکت هجومی نسبت به شکستن تحریم‌ها است که رهبری در این عرصه فرصت را فراهم کردند.

  لاریجانی تأکید کرد: سیاست نظام و رهبری همیشه برای کم هزینه کردن مقابله با دشمنان بوده است و راه گفت‌وگو را هرگز نبستند. در موضوع عراق هم در زمان خودش اجازه دادند مذاکرات انجام شد. آنچه موجب شد رهبری با دقت موضوع مذاکرات را مراقبت کنند مخالفت با اصل موضوع نبود بلکه نیرنگ بازی آمریکایی‌ها بود.

   

  اهم اظهارات رئيس مجلس در ادامه به نقل از ايسکانيوز مي آيد:

  * اولین علت دوام رژیم صهیونیستی ضعف و ناتوانی حاکمان عرب به دلیل ضعف و فساد دنیا طلبی بود و و فریب غرب را خوردند و به جنگ های کودکانه بین خود پرداختند . مسئله اشغال فلسطین کلید صلیبی کردن منطقه و پیچیده کردن بساط مسلمانان بود که البته مدرنیزه کردن منطقه را در دست داشتند و فلسطین مسئله محدود جغرافیای نبود.

  *از جمله دلایل دوام این رژیم این بود که در کشورهای اسلامی جا انداختند که در مقابل قدرت نظامی آنها نمی توانند مقابله کنند و باید سازش کرد . و بازیگری رژیم صهیونیستی نیز این بود که بین شوروی امریک و اروپا در چرخش بودند .

  *امید است همه مسلمانان در ماه مبارک رمضان که ماه ادعونی استجب لکم بوده و ماهی است که شیاطین در زنجیر هستند همچنین در های رحمت الهی باز است به معنی واقعی آمرزیده شده باشند.

  * خداوند نیامرزد، بنده ای که رمضان بگذرد و آمرزیده نشده باشد، امیدواریم همه ملت در این ماه به این فیض عظیم نائل شده و برای عبادت در محافل باشکوه کشور حضور یافته باشند. به یاد جمله امام علی (ع) می افتیم که عبادت خالصانه دراین شب را توصیف می کند که «شب ها پاهای خود را برای عبادت جفت می کنند، آیات قرآن را به آرامی شمرده شمرده تلاوت می نمایند، با زمزمه آن آیات و دقّت در معنی آنها، غمی عارفانه در دل خود ایجاد می کنند و دوای دردهای خویش را بدین وسیله ظاهر می سازند. هر چه از زبان قرآن می شنوند، مثل این است که به چشم می بینند …» این جمله انشالله شرایط مردم ایران در ماه رمضان باشد و ما از جمله اصحاب صادق امام زمان (ع) باشیم.

  * قصه پر غصه فلسطین از جمله محمد علی پاشا در مصر آغاز شد که به قصد کشور گشایی انجام شده بود تا بعدها باعث ایجاد شرایطی شودکه غربی ها از آن استفاده کنند و طرح قیمومت برای فلسطین که طرحی زورمندانه بود. این ها سندی سیاه برای قرن حاضر در دنیای ما به ویژه در شرایط فعلی است.

  * برای بررسی عوامل ایجاد و شکل گیری صهیونیست و اینکه چه عواملی باعث دوام صهیونیست شد؟ باید ریشه های آن را مورد توجه قرار داد. از سویی باید تغییرات این چند دهه را بررسی کرد، همچنین اینکه در شرایط امروز با چه وضعی مواجهیم. در حال حاضر شرایط پیچیده ای نسبت به گذشته ایجاد شده است. چند موضوع است که مطلب را روشن می کند، اول باید پذیرفت که تشکیل این رژیم در فلسطین امری مجزا از طراحی کلی غرب برای سرنوشت مسلملنان نیست. بارها گفته اند مسئله داخلی است، اما یا از سر غفلت این امر را می گویند یا خود را فریب می دهند.

  * مساله دخالت غرب در رژیم صهیونیستی امری برای اتلاف انرژی مسلمانان بود. برای این امر شواهد بسیاری وجود دارد. یک صهیونیست مشهور تا حد زیاد این نیت را نشان می دهد و می گوید ملت هایی هستند که سرزمینی انباشته از امکانات دارند، آنها بر شاهراه ها مشرف و سرزمینشان مهد پیدایش مذاهب است. و آرزوها و محرک های مشترک دارند و هیچ مانعی باعث جدایی آنها نمی شود، اگر روزی این رزمین ها متحد شوند، اروپا را منزوی می کنند، لذا باید با عامل خارجی حائلی در قلب این ملت ها ایجادکرد تا مانع رسیدن دو طرف به هم شد.

  * پس قصد آنها تنها ایجاد یک جریان در فلسطین نبود پس ندیدن صورت مسئله در دهه های مختلف باعث شد اراده مسلمانان معطوف به مسئله اصلی یعنی غرب نشود.نکته بعدی بی خبری مسلمانان و عقب افتادگی فکری و فرهنگی آنها بود که منجر به فریب خوردگی آنها شد.

  * از ابتدا که محمد علی پاشا دست به کشور گشایی زد این موضوع بهانه ای به دست انگلیس برای فتنه شد.

  fff

  fff

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.