• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • لاریجانی : رسانه‌ها از طرح مسائل بی‌مورد سیاسی پرهیز کنند

  تقدیمی هدف:

  برخی مشکلات به دلیل تحریم‌ها بود

  امتیاز به مطلب 2 نفر

  ww

  ww

  لاریجانی : رسانه‌ها از طرح مسائل بی‌مورد سیاسی پرهیز کنندبرخی مشکلات به دلیل تحریم‌ها بود

  رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت و مجلس‏، تصمیم گیران و تصمیم سازان باید شرایط فعلی کشور را درک کرده و مسئله اقتصادی را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

  علی لاریجانی در مراسم تجلیل از صادرکنندگان برگزیده استان قم که ظهر امروز به مناسبت روز ملی صادرات در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان قم برگزار شد، اظهار داشت: مسئله محور قرار دادن صادرات در سیاست‌های کلی مقام معظم رهبری و کشوری مطرح است و در ادبیات سیاسی و اقتصادی کشور این موضوع به بلوغ رسیده است.

  وی در این زمینه ادامه داد: سیاست‌های صادرات در سند چشم انداز تدوین شده و حتی محور اقتصاد مقاومتی صادرات است و مهم بودن این امر بر دولت و مجلس شورای اسلامی پوشیده نیست.

  رئیس قوه مقننه افزود: دولت با با طرح رفع موانع تولید و خروج از رکود درصدد رونق تولید و صادرات است و برای این امر کارگروه‌ها و کمیسیون‌هایی در استان‌ها برای اجرای این طرح ایجاد شد تا این امر محقق شود.

  وی با اشاره به علت رونق نداشتن صادرات کشورمان ابراز کرد: باروری تولید و صادرات در کشور به وحدت فکری در جامعه نیاز دارد. گاهی سیاستی به لیل عدم همگرایی فکری به خوبی پیش نرفته و تولید را با مانع روبرو کرده است.

  لاریجانی با بیان اینکه اقتصاد مسئله مهم کشور در زمان حاضر است، ادامه داد: دولت و مجلس، تصمیم گیران و تصمیم سازان در کشور باید شرایط کنونی کشور را درک کرده و برای رونق یافتن تولید، صادرات محور باشد و مسئله اقتصادی را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

  وی افزود: مشکل در سیستم بانکی و منقبض عمل کردن بانک‌ها، آشفتگی که میراث شرایط اقتصادی گذشته در کشور است و رنج پیمانکاران از بدهی دولت به بخش خصوصی موجب شده تولید در کشور با رکود مواجه شود.

  نماینده مردم قم در خانه ملت عنوان کرد: فربه شدن دولت عامل دیگر رکود تولید و صادرات در کشور است به گونه‌ای که مقدار زیادی منابع به سیستم دیوان وارد شده و دولت دستورالعمل‌های جدیدی صادر می‌کند که مانع تولید می‌شود.

  وی ادامه داد: لازم است دولت کوچک شود و به سیاست‌ها و نظارت‌های کلی بپردازد و مانع تولید نشود.

  لاریجانی افزود: رتبه ایران در تولید بالای ۱۰۰ است و سرمایه گذاران خارجی به رتبه ایران در بازار کسب و کار توجه دارند و این مشکل در سیستم دیوانی کشور است.

  وی ادامه داد: مقداری از مشکلات حل شده و برخی نیز در حال حل شدن است و در این باره بخش خصوصی می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

  رئیس مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: برخی مشکلات باید با تالار گفتگو توسط اتاق بازرگانی رفع شود.

  وی با اشاره به تحریم‌ها نیز عنوان کرد: برخی مشکلات نیز به دلیل تحریم‌ها بود و ما نمی‌توانستیم از سیستم بانکی استفاده کنیم و امید است با اجرای برجام از تولید کنندگان و صادرکنندگان حمایت شود.

  لاریجانی تصریح کرد: مشکل حمل و نقل در صادرات از کشور ایران به عراق و مسئله مالیات مواردی هستند که فورا می‌توان آنها را برطرف کرد.

  وی تأکید کرد: لازم است تمام مشکلات صادرکنندگان و تولیدکنندگان عنوان شده تا در برنامه ششم ذکر و پشتیبانی شود.

  رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: مشکل دیگر رونق نداشتن تولید نقص سیاسی و مناقشات موجود در کشور است. ما باید شرایط کشور را درک کرده و اقتصاد را مهم‌ترین مسئله قرار دهیم در این خصوص اصحاب رسانه نیز نقش دارند و نباید به مسائل بی‌مورد سیاسی دامن زنند بلکه اقتصاد و نیاز به رونق یافتن تولید را در رسانه مسئله مهم کشود عنوان کنند.

  وی با تأکید بر اینکه رسانه‌ها از عنوان مسائل بی‌مورد سیاسی پرهیز کنند، در این زمینه ادامه داد: قبلا غربی‌ها عنوان می‌کردند به دنبال براندازی در ایران هستند و درحال حاضر می‌گویند که بسیاری از مشکلات بدون تعامل منطقی با ایران حل نمی‌شود. لازم است رسانه‌ها به این گفته توجه داشته باشند و سخنان پیشین غربی‌ها نسبت به ایران را عنوان نکنند زیرا دیگر نگاه غربی‌ها به ایران تغییر کرده و این در کتاب‌ها و مقالات جدیدشان بیان شده که لازم است مطالعه شود.

  لاریجانی افزود: پایداری، ثبات و امنیت و استراتژیک درست ایران موجب شده نگاه غربی‌ها به ایران تغییر کند و دیگر در پی براندازی ایران نباشند.

  وی با تأکید بر اینکه ما در بخش اقتصاد مشکل داریم، افزود: طی ۳۰ سال گذشته رشد اقتصادی ایران سه درصد بوده و این رقم برای کشوری که می‌خواهد توسعه یابد رقم بسیار پایینی است و بیکاری و تورم نشان می‌دهد که نقص کلی در کشور وجود دارد.

  رئیس قوه مقننه با بیان اینکه تحریم‌ها نشان داد ضعف اقتصاد کشور در کدام قسمت است، افزود: مسئولان کشور به این امر توجه داشته باشند که اگر اقتصاد در کشور رونق نداشته باشد ما مورد سوء استفاده قرار می‌گیریم.

  لاریجانی در خصوص اقتصاد متکی به نفت و یا غیر نفت نیز عنوان کرد: من بعید می‌دانم که با رفع تحریم‌ها به اقتصاد متکی به نفت برگردیم اما امکان برگشت وجود دارد که به رفتار مسئولان بستگی دارد.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.