• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • محمود اسلامیان:کروش باید بماند، رفتن او ریسک است

  تقدیمی هدف:

  محمود اسلامیان:کروش باید بماند، رفتن او ریسک است/این هتک حرمت به علی کفاشیان است

  vv

  ورزش > مدیریت ورزش – اسلامیان می گوید :«از کروش حمایت نمی کنند که هیچ، برایش مشکل درست می کنند.»

  خبرگزاری خبرهدف؛محمود اسلامیان نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال،مردی که فوتبال اصفهان را متحول کرد، ناامیدوانه درباره آینده فوتبال حرف می زند. او می گوید ساختار فوتبال مشکل دارد و اشاره می کند به گزارش کمیسیون اصل 90. به اینکه چرا همه چیز را در مملکت ول کرده اند و گیر داده اند به بودجه 50 میلیارد تومانی فدراسیون فوتبال.

  کارلوس کروش استعفای خود را به علی کفاشیان داد. او دوباره از شرایط گلایه دارد و البته می گوید می رود تا در صورت تغییرات، دست افراد را باز بگذارد. نظر شما درباره استعفای این مربی چیست؟

  مربی بخش مهمی از موفقیت در فوتبال است. مربی بسیار تعیین کننده است. شما به لسترسیتی و موفقیتش در انگلیس نگاه کنید. آنها با بازیکنان کم نام و نشان در صدر جدول هستند و این موفقیت را مدیون رانیری اند. وقتی برانکو به پرسپولیس می آید، این تیم متحول می شود. وقتی مربی خوب و فهیم می آید، این اتفاقات می افتد. از این نظر، تیم ملی برای مردم اهمیت بسیار زیادی دارد. به نظر من کروش از نظر فنی، تخصصی و مسئولیت پذیری بسیار خوب است و می تواند تیم را رهبری کند. او تمام این ویژگی ها را به خوبی نشان داده است. هم در تیم ملی سوابق خوبی دارد و هم در تیم های قبلی سوابق خوبی داشته است. کروش مربی اثرگذاری است. تیم او نیاز به تدارکات دارد. متاسفانه از آنجا که منافع مالی فوتبال ما کم است، مشکلاتی داریم. همینطور ما با مشکلات ساختاری و اقتصادی در فوتبال روبرو هستیم. نمی توانیم امکانات را در اختیار کروش قرار دهیم. حالا این هیچی، حمایت که نمی کنیم، یکسری مشکلات هم برای کروش به وجود آوریم. این حاشیه ها را افراد مختلفی به شکل مختلف به وجود می آورند. جای اینکه کمبودها را با مهر و محبت به کروش جبران کنیم، بر عکس عمل می کنیم. ما مرحله اول مقدماتی جام جهانی را قطعا با موفقیت سپری می کنیم ولی مرحله دوم بسیار بسیار سخت است و مشکلات زیادی به وجود می آید.

  ولی فدراسیون با هزینه 5 میلیاردی برای تیم امید نشان داد که اینقدرها هم بی پول نیست.

  نه ما منابع مالی نداریم. شما این هزینه را با هزینه هایی که کشورهای دیگر می کنند، قیاس می کنید؟

  مگر تیم ملی چقدر هزینه دارد؟ درست کردن یک زمین که هزینه یک میلیاردی….
  نه، ما حداقل برای درست کردن زمین شماره یک کمپ 5 میلیارد تومان نیاز داریم. الان هدف ما درست کردن دو زمین است. از آنجا که زمین ها کاملا خراب هستند و باید از نو ساخته شوند، حداقل 10 میلیارد هزینه نیاز داریم، یعنی برای هر زمین 5 میلیارد تومان.

  با استعفای کروش باید چه کرد؟
  بالاخره بحث تیم ملی فراتر از فدراسیون فوتبال است و یک بحث ملی است. وقتی ما به جا جهانی صعود می کنیم، در کشور چه اتفاقی می افتد؟ همه ملت ایران شاد می شوند. کمتر موضوعی است که در کشور هست که اینقدر مردم را خوشحال کند، شاید اتفاقی مثل فتح خرمشهر. خیلی اتفاق خاصی باید بیفتد که مردم اینقدر کنار هم باشند. وقتی موضوع اینقدر اهمیت دارد، باید مسئولان به فکر باشند. در شرایطی که منبع اصلی هزینه فوتبال، حق پخش است، ما در این بخش با مشکل روبرو هستیم. یعنی 60،70 درصد راه درآمدزایی بسته است. چاره ای نیست جز اینکه دولت کمک کند تا مشکلات رفع شود.

  پس شما معتقدید کروش باید حفظ شود.
  بله. ایشان به فوتبال ما تسلط دارد. بازیکنانی را که مطرح نبودند به تیم ملی می برد و اینگونه آنها را ستاره لیگ برتر می کند. در این زمینه نمونه زیاد است. کروش یک مربی حرفه ای است. اگر او برود ما باید هزینه بدهیم. یعنی تا او برود و مربی جدید بیاید، تیم ملی ضربه می خورد. جدایی کروش از فوتبال ایران ریسک است.

  کروش از غیبت در جلسه با اینفانتینو هم به شدت دلخور بود.
  من در مسافرت بودم و اصلا در جریان این مسایل قرار نگرفتم.

  نظر شما درباره انتخابات و کلا فضایی که وجود دارد چیست؟
  من الان به نوعی حضور ندارم. فکر می کنم به طور کلی مشکلات ما مشکلات ساختاری است. با تغییر افراد نمی توان معجزه ای نمی شود کرد.
  به نظر می رسد شما که با انگیزه وارد فوتبال شدید، حالا خیلی انگیزه ندارید. آیا این عزم را برای کمک به فوتبال می بیند؟

  همه به اهمیت فوتبال واقف هستند. به هر حال ما مشکلاتی داریم. یکی از مشکلات هم این است که همدلی وجود ندارد. متاسفانه فضایی که باید همه کمک کنند، وجود ندارد. ما چه بخواهیم چه نخواهیم فوتبال قدرت این را دارد که در یک روز غیر تعطیل فوتبال 80 هزار نفر به ورزشگاه بکشد. این خیلی مهم است و پیغام دارد. من فکر می کنم دولت و مجلس باید عزمی کنند تا مشکلات حل شود. نباید فوتبال به این وضعیت ادامه دهد. شما ببیند رقبا در همین کشورهای حاشیه خلیج فارس چه هزینه هایی می کنند. ما اگر یک دهم آنها هزینه کنیم به خاطر علاقه ای که در کشور هست، موفق خواهیم بود. بنابراین ما باید مشکلات را حل کنیم، اگر بخواهیم تحول ایجاد شود. منتهی ما راحت طلبیم و فکر می کنیم کفاشیان برود و یکی بیاید، معجزه می شود. اینطوری نیست. واقعیت نشان داده که این شکلی ما موفق نمی شویم. شما ببیند کل بودجه فدراسیون در یک سال 50 میلیارد تومان است ولی کمیسیون اصل 90 مجلس همه چیز را ول کرده و چسبیده به بودجه فدراسیون فوتبال.

  اتفاقا این مسئله ای بود که می خواستیم درباره اش با شما حرف بزنیم. نظر شما درباره آن گزارش چیست.
  یکسری مسایل کلی مطرح کردند. اینهمه تشکلات سازمانی و شرکت های کوچک که کم کم هزار میلیارد تومان در سال گردش مالی شان هزار میلیارد تومان است را ول می کنند، آن وقت موضوع اصلی می شود فدراسیون فوتبال و هزینه هایش. اینجا که پول نیست. ساختار هم مشکل دارد. منابع نیست. تازه یکی بیاید که بخواهد اینها را جمع کند، واقعا سخت است. من خیلی امیدی به این اوضاع و احوال ندارم.

  البته کفاشیان هم نفر اول فساد در فوتبال معرفی شده است.
  خب فصل انتخابات است دیگر! یک وقتی هست پرونده به قوه قضائیه رفته. آنجا رسیدگی کرده اند و اتهام ثابت شده، حق دارند بگویند ولی الان به نظرم به کفاشیان هتک حرمت کرده اند. شما تا دو روز پیش به بابک زنجانی که قوه قضائیه جرمش را اعلام کرده، می گفتند ب.ز. 10 میلیارد تومان پول این کشور را برده است. بعد برای 50 میلیارد فدراسیون فوتبال این بحث ها را درست می کنید؟ بودجه کل فدراسیون می شود 2 درصد بهره یک هفته پولی که زنجانی برده است. آنوقت همه چیز را ول کرده اند و می گویند فوتبال. این درست نیست. در دین می گویند گناه نکنیم و اگر چیزی می گوئیم خودمان را جای طرف مقابل قرار دهیم. این رفتارها خوب نیست. نا امنی برای آدم ها ایجاد می کند.

   

   

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.