• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • مسافرت خارجی در نوروز ۹۵؛ از ۲ میلیون تا ۲۳ میلیون

  تقدیمی هدف:

  مسافرت خارجی در نوروز ۹۵؛ از ۲ میلیون تا ۲۳ میلیون/ ترفند جذب گردشگر؛ با وثیقه طلا، اقساطی سفر کنید

  aa

  جامعه > میراث فرهنگی و گردشگری – بیش از ۴۰ روز تا نوروز ۹۵ زمان مانده است. اما آژانس های مسافرتی از یکی دو ماه پیش تورهایشان برای شکار گردشگران پهن کرده اند.

  با فرا رسیدن ایام نوروز، بازار تورهای گردشگری نوروزی به مقصد کشورهای همسایه داغ خواهد شد. در این میان آژانس‌های مسافرتی فرصت پیدا می‌کنند تا به هر قیمتی شده بتوانند حضور کم گردشگران در سالی که گذشت را در روزهای نوروز جبران کنند و تورهای خارجی را با قیمت‌های گزاف و بعضا با شرایط قسطی به فروش برسانند.

  در کنار ترفندهای عجیب که برای تسهیل سفر به کار گرفته شده، این بار سفرقسطی و سفر با وثیقه طلا رونق پیدا کرده است. مسافران می‌توانند با ۵۰ درصد پرداخت و ۵۰ درصد اقساط به سفر بروند و پس از بازگشت، اقساط سفر خود را ۳ تا ۶ ماه پرداخت کنند. این در حالی است که برخی از متقاضیان معتقد هستند قیمت سفرهای داخلی بسیار بالا است.

  هرچند در بازار کنونی که حتی برخی افراد نیز برای تبلیغ، فروش کالا و جذب مشتری درصدد گذاشتن شرایط مختلف برمی آیند، نمی‌توان برای بهره گیری از چنین راهکارهایی خرده گرفت، اما پی بردن به روش‌ها و ترفندهای توسعه گردشگری و رونق تورهای سفر بسیار جالب است و هر روز شاهد ابداعی جدید در این حوزه هستیم.

  سفرهای اروپایی با وثیقه طلا

  در این میان یکی از کارشناسان فروش یک شرکت خدمات تور و مسافرتی گفت: جهت رفاه حال مسافران برای تورهای آذربایجان، ارمنستان، تایلند، دبی، کیش و مشهد طلا را به عنوان وثیقه و ضمانت پرداخت هزینه‌های تور بعد از سفر قبول می کنیم.

  او در مورد کارمزد این وثیقه نیز گفت: در حال حاضر برخی از تورگردان‌ها بیش از سه تا چهار درصد کامزد اقساط دریافت می‌کنند که البته این کامزد برای تور ما حدود دو درصد است. اگر هزینه سفر خارجی 10میلیون تومان باشد باید وثیقه 15 میلیون تومانی داشته باشند. وثیقه‌ها به این صورت است که متقاضی باید از یک طلا فروش فاکتوری برابر با سه میلیون تومان (برای سفر های کشورهای مجاور) یا فاکتور بیش از 15 میلیون تومانی (برای سفر های اروپا) بیاورد.

  نرخ تورهای گردشگردی نوروزی 

  با این حال همچنان از نظر مسافران ایرانی که قصد سفر به خارج از کشور را دارند، امارات و ترکیه در اولویت است. به همین علت کارگزاران هتل‌های دبی و استانبول از این فرصت نهایت استفاده را کرده و نرخ هتل را بالا می‌برند. این در حالی است که هتل‌های دبی و ترکیه در ایام پیک سفر ایرانیان چنین افزایش نرخی را ندارند.

  براساس آمار،‌ اکنون تورهای گردشگری به مقصد دبی برای سفر تهرانی‌ها از تقریبا از یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به بالا فروخته می‌شود، آن هم برای ۳ شب و ۴ روز اقامت. این تور در زمان قبل از شروع ایام عید با ۴۰۰ هزار تومان افزایش قیمت فروخته می‌شود. آژانس‌های مسافرتی این تفاوت نرخ را در هتل‌ها و بلیت هواپیما می‌دانند.

  استانبول و آنتالیا دو شهر پرگردشگری هستند که ایرانی‌ها در ایام نوروز مانند تابستان از آن بسیار استقبال می‌کنند. تورهای گردشگری استانبول اکنون همانند تورهای دبی با افزایش نرخ زیادی در ایام نوروز روبرو است. در حال حاضر تورهای گردشگری به مقصد آنتالیا اقامت در هتل ۵ ستاره ۶ شب و ۷ روز اقامت از ۳ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان تا ۶ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان نرخ دارد. اما سفر به استانبول با پرواز ماهان و ۶ شب اقامت در هتل ۴ ستاره از ۲ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان شروع می شود و اقامت در هتل ۵ ستاره ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود.

  این در حالیست که تور دبی قبل از نوروز در هتل های ۴ و ۵ ستاره یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، تور استانبول هفتصد و ۹۰ هزار تومان، تور مالزی ۷ شب با پرواز ایران ایر یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان فروخته می شود.

  همچنین تور گردشگری پاتایا برای ۷ شب اقامت حدود ۳ میلیون و ۶۵۰ تومان نرخ دارد. همچنین تور مالدیو برای ۵ شب اقامت حدود ۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته می شود.

  از سوی دیگر برخی آژانس ها، مجری تورهای کشورهای اروپایی، استرالیا، آفریقای جنوبی و آمریکای جنوبی هم شده اند که البته تورهای لوکس و بسیار گران قیمتی هستند. به عنوان مثال دو هفته مسافرت به استرالیا، حدود ۲۳ میلیون تومان هزینه دارد؛ برای یک نفر!

  نگاهی به قیمت تقریبی تورهای گردشگری خارجی و اروپایی در ایام نوروز

  ردیف مقصد مدت اقامت درجه هتل قیمت تقریبی
  ۱ استانبول ۶ شب و ۷ روز ۵ ستاره ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان
  ۲ آنتالیا ۶ شب و ۷ روز ۵ ستاره ۳ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان
  ۳ دبی ۵ شب و ۶ روز ۴ ستاره ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان
  ۴ ارمنستان ۵ شب و ۶ روز ۳ ستاره یک میلیون و ۹۹۰ هزار تومان
  ۵ مالزی ۷ روز و ۸ شب ۴ ستاره ۳ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان
  ۶ پاتایا ۷ شب و ۸ روز ۴ ستاره ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان
  ۷ چین ۷ شب و ۸ روز ۴ ستاره ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
  ۸ مالدیو ۵ شب و ۶ روز ۴ ستاره ۶ میلیون و ۷۰ هزار تومان
  ۹ ویتنام ۸ شب و ۹ روز ۴ ستاره ۷ میلیون و ۴۵۰  هزار تومان
  ۱۰ کوشی آداسی ۶ شب و ۷ روز ۵ ستاره ۲ میلیون و ۶۳۵ هزار تومان
  ۱۱ بالی ۷ شب و ۸ روز ۴ ستاره ۷ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان
  ۱۲ برزیل ۱۴ شب و ۱۵ روز ۴ ستاره ۱۶ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان
  ۱۳ آفریقای جنوبی ۹ شب و ۱۰ روز ۴ ستاره ۱۳ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان
  ۱۴ فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۴ ستاره ۸ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان
  ۱۵ استرالیا ۱۳ شب و۱۴ روز ۴ ستاره ۴۲۹۰ دلار+۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
  ۱۶ انگلستان ۷ شب و ۸ روز ۴ ستاره ۲۳۹۰ دلار+۳ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.