• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • اکرمی در گفتگو با مهر:

  مشکلات حل نشده اما بر آن افزوده هم نشد

  رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری یکی از مهمترین اقدامات دولت در 100 روز گذشته را جلوگیری از تشدید معضلات و مشکلات کشور خواند و گفت: اینکه مسائل مربوط به مشکلات و معضلات کشور تشدید نشده و از افزایش آن جلوگیری به عمل آمده است خود یک اقدام موفق دولت در 100 روز گذشته است.

  تقدیمی هدف:

  حجت الاسلام سید رضا اکرمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره خروجی های فرهنگی دولت یازدهم و اینکه بخش فرهنگی گزارش 100 روزه رئیس جمهور به مردم به چه مسائلی اختصاص خواهد داشت، اظهار کرد: دولت هنوز در حال انتقال است، وقتی وزیر ورزش و امور جوانان تازه چند روز است که انتخاب شده لذا نمی توان ادعا کرد که دولت توانسته بر کارها مسلط شود.
  وی با بیان اینکه برخی مسئولان در حال تغییر هستند و هنوز استاندار چند استان در دولت یازدهم انتخاب نشده اند، تصریح کرد: باید منتظر بمانیم بدنه اداری کشور نظم و نظام پیدا کند و بعد از آن به سراغ مسائل مربوط به پیشرفت دولت در حوزه های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و … برویم.
  رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری تاکید کرد: البته آقای دکتر روحانی رئیس جمهور با مصاحبه ها، مذاکره ها و نشست هایی که پس از برعهده گرفتن امور اجرایی کشور داشته است توانسته تشنج را در کشور مهار کرده و اقداماتی انجام دهد که کارها آرام آرام رو به جلو حرکت کند.
  وی ابراز امیدواری کرد با اقداماتی که دولت در حال انجام آن است با آسایش مسائل مربوط به نقدینگی، تورم، بیکاری و … را بتوانیم حل کنیم تا جامعه بعد از محقق شدن حماسه سیاسی وارد مرحله تحقق حماسه اقتصادی شده و در راس موضوعاتی که در نظر دارد بیکاری و تورم را مهار کرده و برطرف کند.

  حجت الاسلام اکرمی درباره محاسن و معایب ارائه گزارش 100 روزه از سوی رئیس جمهور به مردم، گفت: اگر کسی به متن گفته های رئیس جمهور مراجعه کند ملاحظه خواهد کرد که آقای روحانی تاکید کرده که ظرف مدت 100 روز به مردم اعلام خواهد کرد که در چه شرایطی مسئولیت ریاست جمهوری را برعهده گرفته است.
  وی ادامه داد: رئیس جمهور در نظر دارد که در این گزارش به مردم اعلام کند در چه شرایطی کار را از دولت قبلی تحویل گرفته است و هم اکنون شرایط واقعی کشور چگونه است، البته برای اطلاع یافتن از جزئیات ریز این گزارش و آمارها باید منتظر ارائه گزارش از سوی آقای روحانی باشیم.
  رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری یادآور شد: به نظر می آید در عین حال که جامعه شکل ملموس حل شدن یک مشکل را ملاحظه نکرده است، بر مشکلات قبلی نیز افزوده نشده است و دولت یکی از مهمترین اقداماتی که ظرف مدت برعهده گرفتن مسئولیت انجام داده، همین است.

  وی خاطر نشان کرد: بر مبنای اقداماتی که دولت برای حل مشکلات کشور انجام داده است و آثار ظاهری آن هم اکنون نیز کم کم در حال هویدا شدن است خواهید دید که به مرور معضل دارو سامان خواهد یافت و آرام آرام گرانی ها مهار خواهد شد از طرفی هم ملاحظه خواهیم کرد که علاقه به انجام کار اقتصادی در کشور و فعالیت در بخش های مختلف این حوزه رو به افزایش و رونق خواهد بود.
  حجت الاسلام اکرمی یکی از مهمترین اقدامات دولت در 100 روز گذشته را جلوگیری از تشدید معضلات و مشکلات کشور خواند و اضافه کرد: اینکه مسائل مربوط به مشکلات و معضلات کشور تشدید نشده و از افزایش آن جلوگیری به عمل آمده است خود یک اقدام موفق دولت در 100 روز گذشته است چرا که کشور در حال حاضر در مرحله ثبات قرار گرفته است و برای کاسته شدن مشکلات باید امیدوار و همچنان منتظر بمانیم.

  رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری درباره اقداماتی که از سوی این شورا صورت گرفته است، گفت: ما مدت کوتاهی است که در این مسئولیت کار خود را آغاز کرده ایم اما به دلیل نقل و انتقالات و تغییر افراد هنوز شورای فرهنگی نهاد انسجام جامعی پیدا نکرده است.
  وی با تاکید بر اینکه هم اکنون برخی مسائل و مراسم مذهبی در نهاد ریاست جمهوری از سوی شورای فرهنگی نهاد در حال انجام است، تصریح کرد: منتظریم آقای رئیس جمهور آرام آرام بر مسائل غالب شوند و در پی آن نشست هایی را با کارکنان ریاست جمهوری برگزار کنند.

  خبرگزاری مهر

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.