• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • منکر طولانی شدن روند جذب هیئت علمی نیستیم

  تقدیمی هدف:

  منکر طولانی شدن روند جذب هیئت علمی نیستیم

  رئیس مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم درباره روند کند جذب هیئت علمی توضیحاتی را ارائه کرد.

  یکی از مشکلات مطرح شده در سرویس مشکلات مردم در خصوص روند کند جذب اعضای هیئت علمی بود.

  یکی از کاربران نوشته بود: جذب هیئت علمی دانشگاه ها روند کندی دارد و گاهی پارتی بازی در آن دیده می شودو در خیلی از دانشگاه ها، کسانی که قرار است جذب شوند از قبل تعیین شده اند. ایا وزارت علوم نظارتی بر این ماجرا دارد؟

  در همین رابطه خبرآنلاین گفتگویی با دکتر محمدرضا رضوان طلب، رییس مزکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم ترتیب داده است.
  این مقام مسئول در وزارت علوم در این باره به خبرانلاین می گوید: در پروسه جذب اعضای هیئت علمی، نود درصد کار را دانشگاه ها انجام می دهند و وظیفه مرکز جذب وزارت علوم نظارت بر رده هاییست که به عنوان هیئت های اجرایی جذب در دانشگاه ها مطرح است.

  دکتر رضوان طلب در پاسخ به این سوال که آیا روند کند و طولانی شدن پروسه جذب اعضای هیئت علمی را قبول دارید؟ گفت: تا حد زیادی این اعتراض مورد قبول است و ما هم در همه رده ها وقتی کار رسیدگی طولانی می شود از دانشگاه توضیح می خواهیم و حتی خواسته ایم که اگر هنوز پرونده بررسی شده ای دارند، در فراخوان های جدید شرکت نکنند تا پرونده های قدیمی تمام شوند. البته این کار باعث می شد که حقوق یک سری افراد جدید نادیده گرفته شود چرا که آن ها هم می خواستند تا شانس خودشان را امتحان کنند و در مسیر قرار گیرند.
  او ادامه داد: ما به دلیل همین طولانی شدن، سامانه ای را در دست راه اندازی داریم که کمتر از یک ماه دیگر به بهره برداری کامل می رسد. الان به صورت آزمایشی در حال اجراست و اگر کامل راه بیفتد، تمامی مراحل به صورت الکترونیکی مانیتور می شود و هم خود فرد و هم مسئولین روند را مشاهده می کنند.
  رییس هیئت جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم گفت: ما برای پروسه جذب، جدول زمان بندی تعیین کرده ایم که این سامانه جدید هر جا بدون دلیل توقف انجام شود و فرایندی خارج از جدول زمانبندی شده انجام گیرد، هشدار می دهد و ما موظف به پیگیری هستیم.
  دکتر رضوان طلب افزود: در سال های گذشته در مرکز جذب پرونده ها دوره رسیدگی طولانی تری داشتند که در حال حاضر این پروسه کوتاه تر شده. ما برای هر پرونده 45 روز را پیش بینی می کنیم اما طبق امار در سال 93، بیشترین زمان رسیدگی 28 روز بوده است.
  این مقام مسئول بیان این که جلسه های بررسی به طور منظم هر 15 روز یکبار انجام می شود در ادامه گفت: ما ضمانت می کنیم که اگر پرونده کامل باشد و مشکلی از نظر مدارک نداشته باشد، پیگری کمتر از یک ماه طول بکشد و کمتر از سی روز به متقاضیان جواب را بدهیم.
  رییس هیئت جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم در پاسخ به این سوال که قبول دارید که برخی دانشگاه ها در جذب اعضای هیئت علمی اعمال نظر شخصی می کنند گفت: بخشی از این اتفاق غیرقابل کنترل است و ممکن است دانشگاهی بر روی فردی نظر خاصی داشته باشد و یا بخواهد از فارغ التحصیلان خودش جذب کند اما بخشی از آن که قابل کنترل است به بهترین شکل دارد پیگیری و نظارت می شود.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  علت گرایش خانواده ها به قلیان کشی

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.