• زمان واریز یارانه نقدی اردیبهشت اعلام شد    :   یارانه نقدی ۲۴ میلیون خانوار در ابتدای هفته آینده به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد و احتمالا سه میلیون نفر نیز یارانه کرونا را دریافت خواهند کرد.
 • آیا پیاده روی در دوران همه گیری COVID-19 بی خطر است؟    :   بهداشت نیوز/ اگرچه برخی افراد به دلایل مختلف چاره ای به جز خروج از قرنطینه ندارند و برای رعایت فاصله اجتماعی با مشکلاتی مواجهند، اما برخی دیگر که امکان دورکاری ...
 • احتمال درگیری نظامی ایران و امریکا وجود دارد    :   تحلیل عضو گروه بین‌المللی بحران از طرح پمپئو برای بازگرداندن تحریم‌های تسلیحاتی ایران احتمال درگیری نظامی ایران و امریکا وجود دارد | افزایش خطر سوء محاسبات
 • ۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت
 • بازگشت ٣ استان به وضعیت قرمز    :   وزارت بهداشت در تازه‌ترین آمار رسمی مبتلایان و جان‌باختگان ویروس کرونا روزگذشته را اعلام کرد و براساس آن از شنبه (6 اردیبهشت) تا یکشنبه (7 اردیبهشت) 1153 مبتلای جدید شناسایی شده و 60 نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند.
 • ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ – عناوین روزنامه‌های امروز    :   روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت
 • موج جدید ویروس کرونا در تهران تا ۱۰ روز آینده!

  تقدیمی هدف:

  رئیس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران از افزایش تعداد مبتلایان و فوتی‌های ویروس کرونا در تهران نسبت به کل کشور خبر داد.

  به گزارش خبرهدف ، رضا کرمی محمدی در نشست خبری مجازی که بمنظور تشریح اقدامات شهردای تهران پس از شیوع ویروس کرونا برگزار شد، گفت: شهرداری در روزهای ابتدایی اسفندماه ستادی را ایجاد و ۵ کارگروه نیز در پی آن تشکیل شد و تمام شرکت ها و سازمان هایی که می توانستند به ما کمک کنند در این ۵ کارگروه ساماندهی شدند.
  کرمی محمدی تصریح کرد: بحث مدیریت انتقال و تدفین متوفیان بهشت زهرا به خوبی انجام شد و اگر پیش آمادگی وجود نداشت مشکل دفن اجساد را در شرایطی که تعداد در حال ازدیاد بود داشتیم.

  او ادامه داد: مدیریت ازدحام در شهر نیز از دیگر مواردی بود که انجام شد و در زمانی که کسی اصلا تصمیم خاصی نگرفته بود اقدام به اجرای آن و تعطیلی مراکز پرازدحام کردیم.

  کرمی محمدی با اشاره به اینکه حجم درخواست کالاها در زمانی ۵ تا ۶ برابر شد گفت: در همین زمینه تامین ارزاق اجرا و کالای مورد نیاز برای سه ماه آینده تامین شد.

  او ادامه داد: تبلیغات و اطلاع رسانی از دیگر اقدامات اجرائی بود و از بیلبوردها و تابلوهای اطلاع رسانی، همچنین ظرفیت اتوبوس ها و تاکسی ها نیز استفاده شد.

  کرمی محمدی درخصوص ساماندهی افراد بی سرپناه با اشاره به آزادسازی تعداد زیادی معتاد متجاهر در شهر تهران گفت: بارها این مساله را در ستاد مبارزه با ویروس کرونا شهر تهران مطرح کردیم و قرار بر این شد که بودجه لازم برای این طرح به ما اختصاص یابد و یا اینکه بهزیستی در این زمینه فعال شود و یا ردیابی هوشمند انجام شود.

  او همچنین با اشاره به اقداماتی که برای سالمندان و ارائه بسته های حمایتی به فقرا و سالمندان انجام شد ادامه داد: یگان حفاظت نیز در این مدت کمک بسیار خوبی برای ساماندهی بوستان ها در سطح شهر انجام داد. همه این اقدامات به دل مناطق برده شد تا هر منطقه بتواند وظیفه ای که به دوش آن است را انجام دهد و برای این کار نظارت درستی هم انجام گرفت.

  کرمی محمدی با اشاره به اقداماتی که در مساله دورکاری انجام شد گفت: برای دورکاری نیازمند توجه ویژه هستیم و اکنون دورکاری به آن طریقی که مدنظر است در کشور انجام نمی‌شود.

  او درخصوص روند ابتلا به ویروس کرونا در تهران و اینکه آیا هنوز شهر وضعیت بحرانی دارد، گفت: روند مبتلایان و فوتی ها در تهران نسبت به کل کشور رو به افزایش است و شهروندان تهرانی باید این مساله را در نظر بگیرند که وضعیت مانند آنچه که در کشور دیده می شود نیست و شهروندان بدانند که وضعیت در شهر تهران مناسب نیست و تا ۱۰ روز آینده موج جدیدی از بیماری در تهران را خواهیم داشت.

  رئیس سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران همچنین در پاسخ به این سوال که دکتر زالی گفته است که ضدعفونی مترو و اتوبوسرانی با اولین حضور شهروندان بی اثر می شود گفت: ما هم این موضوع را می دانیم ولی تاثیر اصلی را فاصله گذاری ایفا می کند.

  کرمی محمدی افزود: ضدعفونی معابر از ابتدا هم مشخص بود که نمی تواند تاثیر بسزایی بگذارد زیرا هم وسعت زیادی دارد و هم زمان زیادی می برد.

  کرمی محمدی درخصوص استفاده از سوله های مدیریت بحران گفت: از ۸ سوله مدیریت بحران که اعلام شد، سه سوله با همکاری سپاه تجهیز شد که از این تعداد سوله نیز تنها دو نفر برای سپری کردن دوران نقاهت خود از ظرفیت سوله ها استفاده کردند.

  او در واکنش به اینکه شهرداری تهران قدرت تاثیرگذاری را ندارد گفت: در ستاد ملی شهرداری تهران یکی از اعضا است و در ستاد شهر تهران نیز ما حضور داریم و در تصمیم گیری ها ما نیز به اندازه یک عضو مشارکت داریم. اما مساله این است که تصمیم گیران متعددی وجود دارد و در سطح کلان تصمیماتی گرفته می شود و مصوبات یا در استانداری و یا در ستاد ملی رد می شود و تعدد مراکز تصمیم گیری در جاهای مختلف باعث آن است. تا جایی که شهرداری خود بتواند اقدامات را انجام دهد براساس نظرات وزارت بهداشت اقدامات را انجام می دهد و همچنین هر اقدامی که از شهرداری تهران خواستند را انجام می دهیم.

  او درخصوص آمار ابتلا به ویروس کرونا در محموعه شهرداری تهران گفت: در مجموع براساس اطلاعات دریافتی که شامل همه سازمان ها نمی شود تاکنون ۱۳۴ نفر به کرونا مبتلا شده اند. یک نفر از پزشکان شرکت شهر سالم و ۴ نفر از رانندگان تاکسی در اثر ابتلا به ویروس کرونا فوت شده اند.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  اجاره نامه مستاجران به صورت خودکار ۶ ماه تمدید می شود؟

  معاون مسکن و ساختمان گفت: احتمال اجرایی و الزامی شدن تمدید ۶ ماه اجاره نامه مستاجران به دلیل بحران کرونا وجود دارد. مطلب کامل

  ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  سرانجام شکایت کارگران در دیوان عدالت چه می‌شود؟

  هر قدم کوچکی برای بهبود عینی معیشت کارگران ارزشمند است؛ اگر شکایت دسته جمعی به دیوان عدالت بتواند دولت را مجبور به عقب نشینی کرده و دستمزد کارگران را تا اندازه‌ای ترمیم کند مطلب کامل

  ارزش سهام عدالت ۸برابر شده است

  ارزش سهام عدالت ۸برابر شده است/منتظر اذن رهبری جهت آزادسازی هستیم.رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: برای آزادسازی سهام عدالت منتظر نامه رهبری هستیم به محض اینکه اجازه داده شود این کار را دنبال خواهیم کرد. مطلب کامل

  کسانی که دچار ویروس کرونا می‌شوند، بعد از بهبودی باز هم مبتلا می‌شوند؟

  ایسنا/قم رئیس دانشگاه علوم پزشکی در خصوص امکان ابتلای مجدد به بیماری کرونا توضیحاتی ارایه کرد. به گزارش خبرهدف  به نقل از دانشگاه علوم پزشکی استان، دکتر محمد رضا قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم، گفت: یکی از راه‌های کاهش شیوع ویروس کرونا کاهش مراجعات به مراکز، ادارات و مغازه‌ها و استفاده بیشتر از خدمات غیر حضوری و آنلاین است تا تماس‌ها به حداقل برسد. وی افزود: با توجه ... مطلب کامل

  چرا کرونا برخی جوانان سالم را می‌کُشد؟

  به طور کلی در ویروس‌های تنفسی، گاهی نتیجه ابتلا – چه شدید باشد چه ملایم- توسط مقدار ویروس‌هایی که وارد بدن می‌شوند، تعیین می‌شود. همه چیز به تعداد نیرو‌های دو طرف نبرد بستگی دارد. دفع ارتش بزرگ ویروس ها، توسط ارتش سیستم ایمنی بدن، دشوار است. مطلب کامل

  ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۹ -عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  نه تنها مراعات زوجین را نمیکنند

  آنطور که پیداست بانک‌هایی که وام ازدواج می‌دهند نه تنها مراعات زوجین را نمی کنند بلکه در صورت به تعویق افتادن قسط، جریمه‌ای برای این زوجین در نظر میگرند که این مسئله اصلا عادلانه نیست. به گزارش خبرهدف ،  در پی صحبت های مکرر  عبدالناصر همتی رئیس بانک مرکزی و بخشنامه بانک مرکزی در راستای حمایت بانک از کسب و کارهای زیان دیده از شیوع ویروس ... مطلب کامل

  وام یک میلیونی یارانه بگیران «قرض الحسنه» و ۳۰ ماهه شد

  وام یک میلیونی یارانه بگیران «قرض الحسنه» و ۳۰ ماهه شد/ متقاضیان پیامکی اعلام کنند مطلب کامل

  مبتلایان واقعی کرونا در ایران ۸ تا ۱۰ برابر آمار رسمی

  بر اساس آمار تخمین زده شده توسط مرکز پژوهشهای مجلس تعداد افراد جان‌باخته بر اساس ابتلا به کرونا هشت هزار و ۶۰۹ نفر و تعداد مبتلایان بین ۶۰۰ تا ۷۵۰ هزار نفر است. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2021 خبر هدف. محفوظ است.