به گزارش  خبرگزاری هدف ، گلاره کاکاوندپور، مسئول دپارتمان بسکتبال سه نفره، درباره موفقیت‌های ورزش در چهار سال گذشته و دستاوردهایی که ایران در حوزه ورزش به دست آورده است در گفتگو با خبرنگار برنا، گفت: خوشبختانه ورزش کشور در چند سال اخیر علاوه بر پیشرفت در اکثر رشته‌ها و کسب افتخارات متعدد، آرامش خوبی را هم تجربه کرده است. قطعا همه این موارد علاوه بر تلاش ورزشکاران و مراجع زیربط حاصل تلاش و پیگری‌های وزارت ورزش و جوانان هم است.

وی ادامه داد: موفقیت های اخیر جامعه ورزش چه در مسابقات جام جهانی فوتبال، بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی جاکارتا و المپیک جوانان بر کسی پوشیده نیست. قطعا همه این پیروزی‌ها و موفقیت‌ها به تنهایی و با تلاش افراد خاصی به دست نمی‌آید، باید در کنار این موارد حمایت‌های لازم نیز از تیم‌های ورزشی صورت بگیرد که خوشبختانه وزارت ورزش در این زمینه همیشه در کنار فدراسیون‌ها و ورزشکاران بوده است.

کاکاوندپور اضافه کرد: ورزش بانوان با وجود توانایی که بانوان دارند سال‌ها از حضور در رقابت‌های بین المللی آن هم به دلایل مختلف مانند پوشش اسلامی یا مسائل مالی و … دور بودند، مانند بسکتبال بانوان که پس از نزدیک به 40 سال با رایزانی‌های وزارت ورزش و جوانان و به ویژه دکتر سلطانی‌فر توانست میدان بین المللی را تجربه کند. همه این اتفاقات شیرین حوزه بانوان بدون تردید با کمک‌های وزارت ورزش صورت گرفته است.