• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • نفت تمام معادلات بودجه را بر هم زد

  تقدیمی هدف:

  دولت چگونه می‌تواند سختی‌های اقتصاد 95 را پشت سر گذارد؟

  اقتصاد > اقتصاد کلان – رییس کمیسیون اقتصادی مجلس معتقد است «کاهش قیمت نفت به‌ویژه در ماه‌های گذشته تاثیرات فراوانی روی اقتصاد گذاشته و در بودجه سال 95 نیز شاهد تبعات این مساله خواهیم بود.»

  ارسلان فتحی‌پور در گفت‌وگو با خبرگزاری خبرهدف اظهار داشت: «امسال قیمت نفت کاهش یافت و مطابق پیش‌بینی‌های بودجه 94 پیش نرفت، بنابراین اکنون شاهد کسری چند ده هزار میلیاردی هستیم.»

  وی تصریح کرد: «کاهش قیمت نفت تاثیرات فراوانی در بودجه سال آینده کشور دارد و دولت سال سختی را پیش رو خواهد داشت و به نظر می‌رسد تنها بتواند از پس هزینه‌های جاری برآید.»

  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد: «با توجه به شرایط فعلی، احتمال کسری بودجه در سال آینده نیز محتمل است و نمی‌توان نسبت به اجرای پروژه‌های جدید عمرانی امیدوار بود.»

  فتحی‌پور افزود: «دولت باید نسبت به تقویت سایر راه‌های کسب درآمد مانند اخذ مالیات اقدام کند.»

  وی بیان کرد: «در سال‌های گذشته شاهد بوده‌ایم که برخی افراد حقیقی و حقوقی مالیات پرداخت نکرده و از این کار فرار کرده‌اند، اما در سال 95 دولت باید با استفاده از ابزارهای قانونی، مانع این کار شود.»

  رییس کمیسیون اقتصادی مجلس توضیح داد: «علاوه بر اخذ کامل مالیات، دولت باید بستری فراهم سازد تا میزان صادرات محصولات غیرنفتی و خدمات افزایش یابد.»

  فتحی‌پور گفت: «20درصد از بودجه سال 95 به فروش نفت و درآمد حاصل از آن وابسته است؛ در حالی که دولت باید شرایطی را فراهم کند تا وابستگی به نفت هرچه سریعتر اتمام یابد، زیرا ادامه این روند به صلاح کشور نیست.»

  وی خاطرنشان کرد: «رکود حاکم بر اقتصاد سبب شده تا برخی از کسبه و فعالان اقتصادی قادر به پرداخت مالیات نباشند، بنابراین دولت باید تمرکز خود را بر رونق اقتصادی و قطع وابستگی به نفت بگذارد.»

  فتحی‌پور تاکید کرد: «رهبر معظم انقلاب تاکنون بارها بر اجرای اقتصاد مقاومتی تاکید داشته‌اند، بنابراین باید هرچه سریعتر برای اجرای کامل این مساله برنامه‌ریزی شود.»

  وی ادامه داد: «کاهش قیمت نفت در ماه‌های اخیر نشان داده که تنها راهکار تقویت اقتصاد و کشور در برابر این مساله اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است، زیرا هدف اقتصاد مقاومتی تنها مقابله با تحریم‌ها نیست، بلکه مواجهه با هر گونه تهدید اقتصاد کشور است.»

  وی در پایان خاطرنشان کرد: «دولت با اجرای کامل سیاست‌های اقتصاد مقاومتی،

  vv

  vv

  اخذ مالیات می‌تواند سختی‌های سال 95 را پشت سر بگذارد؛ البته در این راه باید به طور شفاف مسایل و مشکلات را با مردم در میان گذاشته و از آنها درخواست همکاری کند تا همه با هم از این وضعیت گذر کنیم.»

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.