• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • نگرانی صندوق بین المللی پول از بازگشت نفت ایران به بازار جهان

  تقدیمی هدف:

  قیمت نفت 15 دلار می افتد

  اقتصاد > انرژی – صندوق بین المللی پول به تازگی در گزارشی از احتمال افت 5 تا 15 دلاری قیمت جهانی نفت خام پس از ورود دوباره نفت خام ایران به بازارهای جهانی خبر داده است.

  به گزارش خبر هدف

  zz

  zz

  ، صندوق بین المللی پول در گزارش خود نوشت که بازگشت ایران به بازار جهانی بعد از برداشته شدن تحریم ها تاثیر زیادی بر جهان خواهد گذاشت. تجدید حیات صادرات نفت ایران در سال 2016 می تواند عواقب وخیمی را برای قیمت نفت داشته باشد که حتی بیشتر از  سقوط اخیربازار نفت است.

  براساس این گزارش جریان صادرات نفت ایران در بازارهای جهانی قیمت نفت را بین 5 تا 15 دلار دیگر کاهش خواهد داد.

  در این گزارش تاکید شده است، بی شک بازگشت نفت ایران که دارنده چهارمین دارنده ذخایر نفت دنیاست تاثیر  بسیاری بر بازار جهانی خواهد گذاشت.این کشور خاورمیانه که عضو کشورهای صادرکننده نفت است به زودی با اضافه کردن 500 هزار بشکه نفت خام در هر روز به بازار در سال 2016 این کاهش را در قیمت های جهانی رقم خواهد زد.

  در گزارش صندوق همچنین به رونمایی از 70 پروژه صنعت نفت اشاره شده که به سرمایه گذاران غربی پیشنهاد شده است.

  سازمان کشورهای عضو اوپک اخیرا در گزارشی اعلام کرد که بخش انرزی جهانی با از سر گیری قدرت صادرات نفت ایران که در سال آینده اتفاق خواهد افتاد،احتمالا از مدل های جدیدی استفاده می کنند. به هر حال تحلیل گران می گویند که  از سر گیری صادرات نفت خام ایران بر بازار تاثیر خواهد گذاشت و ایران به زودی به شرایط عادی قبل از تحریم ها برمی گردد.

  گزارش صندوق بین المللی پول در حالی منتشر شده که هفته گذشته نیز آژانس بین المللی انرژی گزارشی درباره وضعیت ذخایر نفتی دنیا ،افزایش تولید نفت و کاهش قیمت ها منتشر کرد.

  در گزارش این صندوق همچنین اشاره شده ،زمانی که قدرتهای بزرگ درسال 2011 تصمیم گرفتند که به دلیل پرونده هسته ای ایران را از بازار جهانی نفت دورکنند،میلیون ها بشکه نفت ایران بر روی کشتی در حال حمل برای صادرات بود.

  در این گزارش همچنین آمده است:«به دنبال توافق تابستان گذشته بر سر پرونده هسته ای ایران که محدودیت ایران را در صادرات نفت به بازار جهانی برمی دارد،قیمت نفت در بازار جهانی به دلیل حضور این کشور دارنده ذخایر غنی رو به کاهش گذاشت.»

  صندوق بین المللی پول همچنین در پیش بینی سال آینده خود تاکید کرده اگر حضور ایران همچنان در بازار صادرات جهانی برقرار باشد،باید انتظار کاهش قیمت های بیشتر را داشت مگر آنکه اوپک به نظام سهمیه بندی بازگردد و سقف تولید اعضا از جمله ایران را محدود کند.

  این در گزارش در حالی منتشر می شود که اوپک در اخرین نشست خود بر تولید کنونی اصرار کرده و سقف تولید را برای کشورهای برداشته است.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.