• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • هتل های لوکس، توریست های غربی را به ایران بر می گردانند؟

  تقدیمی هدف:

  هتل های لوکس، توریست های غربی را به ایران بر می گردانند؟/ از هتل ملیا تا روتانا و جمیرا

  nn

  جامعه > میراث فرهنگی و گردشگری – هتل ها یکی از جاذبه های اصلی سرمایه گذاری برای جلب توریست هستند و به نظر می رسد با لغو تحریم ها گروه های هتل های خارجی زیادی قرار است در ایران سرمایه گذاری کنند.

  نیو صدر: پس از انقلاب اسلامی، ارتباط هتل های خارجی با هتل های بین المللی به مرور کم شد. ولی با بیانیه گروه هتل ملیا این ممکن است تغییر کند؛ این گروه هتل داری ممکن است اولین هتل 5 ستاره ای که گروهی خارجی صاحب آن هستند در ایران بسازد.

  به گزارش تلگراف؛ هتل “گران ملیا قو” سال دیگر در سلمان شهر و در سواحل دریا خزر افتتاح می‌شود. این نشانه ای دیگر است که درهای ایران برای گردشگران و تاجران بین المللی باز است.

  این هتل که یک ساختمان 130 متری را در اختیار می‌گیرد، شامل 319 اتاق لوکس و یک سوئیت ریاست جمهوری به وسعت بیش از 500 متر خواهد بود. توسعه دهندگان این هتل به شکل افتخار آمیزی گفته اند که این هتل “تمام خدمات و امکانات لوکس مورد انتظار از یک هتل 5 ستاره را با 7 رستوران و دو استخر ارائه می دهد.”

  بیانیه ملیا چند روز بعد از اینکه در انتخابات مجلس اصلاح طلبان صندلی های بیشتری نسبت به دوره‌های قبل گرفتند منتشر شد.
  هتل های بین المللی ملیا اولین گروه خارجی است که پس از 35 سال در ایران از یک هتل 5 ستاره بهره برداری می‌کند.

  قبل از انقلاب شرکت های بین المللی مانند شرکت «اینترکنتیال» در ایران هتل داشتند. ولی چون ایران تحریم شد این شرکت های غربی ایران را ترک کردند و مدیریت های داخلی جایگزین آنها شدند.

  هتل های زنجیره ای فرانسوی آکور اکتبر سال پیش دو هتل نووتل و ایبیس را در فرودگاه بین المللی امام خمینی در اختیار گرفتند.

  با این وجود سواحل دریا خزر میان ثروتمندان ایرانی نسبت به توریست های خارجی معروف تر است، آنها برای فرار از آلودگی هوای تهران به آنجا می آیند. پیش بینی می شود از هتل “گران ملیا قو” در کشوری که هتل های خوب نادر هستند استقبال خوبی می شود.

  هتل های امارانی روتانا هم می خواهد 4 هتل در ایران بسازد، دو هتل در تهران و دو هتل در مشهد شهر زیارتی مهم ایران.

  به گزارش دیلی میل گروه هتلداری جمیرا هم قصد دارد نا در ایران هتل بسازد. انتظار می رود بیش از 125 هتل داخلی و خارجی تا پایان سال 2016 در ایران ساخته شود و به بهره برداری برسد.

  حدود دو ماه پیش تحریم های ایران لغو شد، بعد از آن درخواست مسافران بین المللی برای سفر به ایران به طور چشمگیری افزایش یافته است.

  اواخر سال پیش مسعود سلطانی فر رئیس میراث فرهنگی و گردشگری ایران گفت که ایران انتظار “سونامی” از توریست ها را در دوران پسا تحریم دارد. او به آسوشیتدپرس گفت: حوزه گردشگری ایران بیش از بقیه قسمت ها رشد خواهد کرد، پس از لغو تحریم ها ما انتظار سونامی از گردشگران را داریم.

  ایران که اکنون سالانه 5 میلیون گردشگر از آن بازدید می کند انتظار دارد تا سال 2025 این مقدار به 20 میلیون نفر برسد.

  چند هتل ایرانی هم در 6 ماه اخیر افتتاح شده اند. هتل آرامیس که 84 اتاق دارد پاییز سال پیس در ایران افتتاح شد، همچنین هتل اسپیناس پالاس هم 2 ماه پیش در ژانویه افتتاح شد.

  صنعت ساحلی ایران هم روبه پیشرفت است، در جزیره کیش اولین هتل روی دریای ایران، هتل دریایی ترنج یک ماه پیش افتتاح شد. این هتل 100 اتاق و رستوران با کف شیشه ای دارد.

  توریست هایی که می خواهند به تپه ها بروند می توانند از هتل سالار دره در کنار رشته کوه البرز بازدید کنند.

  هادی جانسوز صاحب تور “ما فارس” هستیم می گوید که آمدن توریست های خارجی استاندارد های صنعت گردشگری ایران را بالا می برد.

  گفتنی است اخیرا دولت ایران اعلام کرده که 160 جت ایرباس به هواپیماهای خود اضافه می کند، حوادث هوایی زیادی در دهه اخیر در ایران رخ داده است.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.