• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • هزینه یک مسافرت داخلی در نوروز ۹۵؛

  تقدیمی هدف:

  هزینه یک مسافرت داخلی در نوروز ۹۵؛ قیمت تورهای داخلی با خارجی برابری می کند!

  cc

  جامعه > میراث فرهنگی و گردشگری – به زودی تعطیلات طولانی عید فرا می رسد و بازار تورهای نوروزی داغ خواهد شد. با اینکه قیمت تورهای داخلی همانند تورهای خارجی گران است، اما در این گیر و دار باز هم آژانس های مسافرتی با هر ترفندی برای جذب مشتری تلاش می کنند.

  شمارش معكوس برای شروع سفرهای نوروزی سال ۹۵ آغاز شده است و عده زیادی از شهروندان پیش خرید بلیت‌های سفری خود را انجام داده‌اند. سفرهای گردشگری تورهای داخلی امسال رونق کمتری دارند، دلیل آن هم نزدیکی قیمت تورهای داخلی به خارجی است. تورهای گردشگری خارجی اما همچنان مسافران مخصوص خود را دارند.

  گرچه زمان رزرو تورهای نوروزی كم‌كم رو به اتمام است، اما گزارش‌ها حاكی از آن است كه امسال نيز مانند سال‌های گذشته، آژانس‌های مسافرتی همزمان، علاوه بر اينكه نرخ بليت پروازهای داخلی و خارجی را افزايش داده‌اند، هزينه تورهای مسافرتی نيز تا حدود ۲ برابر افزايش ‌يافته است. واقعيت اين است كه همواره با فرارسيدن روزهای تعطيل به‌دليل افزايش تقاضا، هزينه‌های سفر از سوی آژانس‌های مسافرتی افزايش می يابد.

  در مورد تورهای داخلی مانند تورهای خارجی فصل داغ گردشکری از اواسط بهمن شروع شده است و بسیاری از مقاصد گردشگر داخلی که در فصول کم مسافر با نصف قیمت اعلامی در تورهای نوروزی مسافر می پذیرفتند، اکنون به برج عاج ایام نوروز تبدیل شده اند که دست هر کسی به آنها نمی رسد. همچون سال‌های گذشته نبض سفرهای برون شهری در پایانه های اتوبوسرانی می‌زند، چرا كه با قیمت های گزاف آژانس های هواپیمایی برخی سفر با وسایل نقلیه را به‌رغم طولانی بودن بسیار مقرون به‌صرفه می دانند. در این گزارش نگاهی داریم به قیمت تورهای داخلی در ایام نوروز؛

  نرخ تورهای گردشگردی نوروزی

  برای اینکه مشخص شود قیمت ها تا چه اندازه در نوروز با ایام دیگر فرق می کند، مقایسه قیمت چند مقصد با شرایط کاملاً مشابه، می تواند راهگشا باشد. مثلاً یک تور کیش با ۳ شب و ۴ روز اقامت در هتل 5 ستاره که در ایام عادی یک میلیون تومان است، در نوروز با همان هتل و مدت اقامت، یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است. این قیمت بعد از نوروز، شکسته می شود و ای بسا به زیر یک میلیون تومان هم برسد.
  در این میان آژانس های مسافرتی برای تبلیغ بیشتر و جذب مشتری شرایط نقد و اقساطی و یک وعده غذای رایگان در رستوران لوکس فودلند کیش و تخفیف ۵۰ درصدی تفریحات آبی کیش هم گذاشته اند.

  یک تور قشم در یکی از بهترین هتل های این شهر برای ۳ شب و ۴ روز که امروز یک میلیون و ۳۱۰ هزار تومان است، در همان آژانس برای نوروز ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

  بقیه تورها هم همین گونه اند. مثلاً تور 4 روزه مشهد با اقامت در هتل ۳ ستاره، امروز تنها ۴۵۰ هزار تومان است، اما همین تور در همین هتل در تعطیلات نوروزی، یک میلیون و اندی است. این تورها به صورت نقد و اقساط هم فروخته می شود.

  اصفهان و شیراز دو شهر پرگردشگری هستند که ایرانی‌ها در ایام نوروز مانند تابستان از آن بسیار استقبال می‌کنند. تورهای گردشگری اصفهان اکنون همانند تورهای شیراز با افزایش نرخ زیادی در ایام نوروز روبرو است. در حال حاضر تورهای گردشگری به مقصد شیراز اقامت در هتل ۵ ستاره ۳ شب و ۴ روز اقامت از یک میلیون و ۸۴۹ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان نرخ دارد. همچنین سفر به اصفهان ۳ شب و ۴ روز اقامت در هتل ۵ ستاره از یک میلیون و ۲۹۹ هزار تومان تا یک میلیون و ۹۴۹ هزار تومان فروخته می‌شود.

  خلاصه اگر می توانید در زمانی خارج از ایام شلوغی سفر کنید و هزینه هم برای تان مهم است، ایامی جز نوروز و تعطیلات ممتد را برای سفرتان انتخاب کنید چرا که همان سفر را دقیقاً با همان مشخصات، می توانید با نصف قیمت نوروزی و حتی کمتر در زمان های دیگر تجربه کنید.

  مقایسه نرخ اعلام شده برای تورهای داخلی و خارجی گردشگری در نوروز ۹۵؛ 

  قیمت تقریبی تورهای گردشگری داخلی

  ردیف مقصد مدت اقامت درجه هتل قیمت تقریبی
  ۱ شیراز ۳ شب و ۴ روز ۵ ستاره یک میلیون و ۸۴۹ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
  ۲ اصفهان ۳ شب و ۴ روز ۵ ستاره یک میلیون و ۲۹۹ هزار تومان تا یک میلیون و ۹۴۹ هزار تومان
  ۳ کرمان ۳ شب و ۴ روز ۵ ستاره یک میلیون و ۶۷۹ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
  ۴ چابهار ۳ شب و ۴ روز ۵ ستاره یک میلیون و  ۷۸۹ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
  ۵ چغازنبیل ۲ شب و ۳ روز ۴ ستاره یک میلیون و ۶۹۹ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۳۳۹ هزار تومان
  ۶ بندرعباس ۳ شب و ۴ روز ۵ ستاره یک میلیون و ۷۹۹ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
  ۷ قشم ۳ شب و ۴ روز ۳ ستاره یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان تا ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
  ۸ کیش ۳ شب و ۴ روز ۵ ستاره یک میلیون و ۳۲۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
  ۹ تهران ۳ شب و ۴ روز ۵ ستاره ۷۸۰ هزار تومان تا یک میلیون ۱۰۰ هزار تومان
  ۱۰ مشهد ۲ شب و ۳ روز ۵ ستاره ۷۰۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان
  ۱۱ همدان ۳ شب و ۴ روز ۴ ستاره ۹۷۹ هزار تومان تا یک میلیون و ۳۹۹ هزار تومان
  ۱۲ کرمانشاه ۲ شب و ۳ روز ۴ ستاره ۴۲۵ هزار تومان تا ۵۶۵ هزار تومان
  ۱۳ تبریز ۳ شب و ۴ روز ۵ ستاره یک میلیون و ۱۵۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۴۹۵ هزار تومان
  ۱۴ سرعین ۲ شب و ۳ روز ۴ ستاره ۴۴۰ هزار تومان تا ۵۴۰ هزار تومان
  ۱۵ یزد ۳ شب و ۴ روز ۵ ستاره یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان

  قیمت تقریبی تورهای گردشگری خارجی و اروپایی

  ردیف مقصد مدت اقامت درجه هتل قیمت تقریبی
  ۱ استانبول ۶ شب و ۷ روز ۵ ستاره ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان
  ۲ آنتالیا ۶ شب و ۷ روز ۵ ستاره ۳ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان
  ۳ دبی ۵ شب و ۶ روز ۴ ستاره ۳ میلیون و ۵۰ هزار تومان
  ۴ ارمنستان ۵ شب و ۶ روز ۳ ستاره یک میلیون و ۹۹۰ هزار تومان
  ۵ مالزی ۷ روز و ۸ شب ۴ ستاره ۳ میلیون و ۶۶۰ هزار تومان
  ۶ پاتایا ۷ شب و ۸ روز ۴ ستاره ۳ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان
  ۷ چین ۷ شب و ۸ روز ۴ ستاره ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان
  ۸ مالدیو ۵ شب و ۶ روز ۴ ستاره ۶ میلیون و ۷۰ هزار تومان
  ۹ ویتنام ۸ شب و ۹ روز ۴ ستاره ۷ میلیون و ۴۵۰  هزار تومان
  ۱۰ کوشی آداسی ۶ شب و ۷ روز ۵ ستاره ۲ میلیون و ۶۳۵ هزار تومان
  ۱۱ بالی ۷ شب و ۸ روز ۴ ستاره ۷ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان
  ۱۲ برزیل ۱۴ شب و ۱۵ روز ۴ ستاره ۱۶ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان
  ۱۳ آفریقای جنوبی ۹ شب و ۱۰ روز ۴ ستاره ۱۳ میلیون و ۹۹۵ هزار تومان
  ۱۴ فرانسه ۷ شب و ۸ روز ۴ ستاره ۸ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان
  ۱۵ استرالیا ۱۳ شب و۱۴ روز ۴ ستاره ۴۲۹۰ دلار+۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان
  ۱۶ انگلستان ۷ شب و ۸ روز ۴ ستاره ۲۳۹۰ دلار+۳ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.