• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • واکنش سخنگوی وزارت خارجه در مورد

  تقدیمی هدف:

  واکنش سخنگوی وزارت خارجه در مورد درخواست ۳ عضو کنگره آمریکا برای سفر به ایران

  VV

  بین الملل > دیپلماسی – حسین جابر انصاری در جلسه هفتگی خود با اصحاب رسانه به پرسش های مختلف پیرامون موضوعات متفاوت در حوزه دیپلماسی و روابط خارجی پاسخ داد.

  به گزارش خبرهدف :حسین جابری انصاری، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در جلسه هفتگی خود اعلام کرد که ولایتی در سفر به روسیه دیدارهایی در سطوح عالی داشته و در مورد روابط دوجانبه رایزنی داشته است.

  وی همچنین از پیشرفت در روابط میان ایران و روسیه خبر داد.

  برخی‌ کشورها مواضع دشمنانه‌ای نسبت به برجام اتخاذ کرده‌اند

  وی درباره برجام و نگرانی برخی کشورها نیز اظهار داشت: از دید ایران، برجام علیه هیچ کشوری در جهان و منافع کشورهای همسایه ما نیست. اما برخی دولت‌های خارجی به خاطر احساس ضعف در سیاست داخلی و خارجی مواضع دشمنانه‌ای نسبت به برجام اتخاذ کرده‌اند. آنها احساس می‌کنند که تغییر شرایط بین‌المللی خطری برای آنها دارد. ما از آنها دعوت می‌کنیم از این کار اجتناب کرده و به دنبال حل مشکلات داخلی و خارجی خود باشد.

  بحران سوریه اساسا نتیجه مداخله برخی کشورهای منطقه‌ای و جهانی است

  جابری انصاری در ادامه به تحولات سوریه نیز اشاره کرد و افزود: بحران سوریه اساسا نتیجه مداخله برخی کشورهای منطقه‌ای و جهانی برای تحمیل سیاست‌ها و خواسته خود است. سیاست‌هایی که باعث این بحران، تداوم و تشدید آن شده است و ادامه این سیاست‌ها طبیعی است که به حل بحران منتج نشده و آن را تشدید می‌کند.

  وی در ادامه هشدار داد: هرگونه اقدامی در کشورهای دچار بحران باید با حفظ حق حاکمیت ملی و تمامیت ارضی باشد.

  سخنگوی وزارت خارجه در ادامه گفت: وضعیت سوریه یک بحران جاری است، گفتگوهای سوری-سوری بین دولت و معارضان در جریان بوده است و به خاطر موضع برخی معارضان، و برخی پیش شرط‌ها توسط برخی کشورها این مداکرات متوقف شد. ایران عقیده دارد که این امر بایست براساس نفی خشونت و گفتگوهای بدون بیش شرط ادامه یابد.

  ایران و اتحادیه اروپا هر 6 ماه یکبار گفتگو می‌کنند

  سخنگوی وزارت خارجه در مورد سفر موگرینی به ایران نیز گفت: آنچه قطعی است سفر خانم اشمیت به تهران است که امروز و فردا مذاکراتی با معاون وریر خارجه خواهد داشت. بین ایران و اروپا توافق شده گفتگوهایی هر شش ماه یکیار در مورد تمامی ابعاد و موضوعات مرتبط داشته باشند.

  وی با تایید سفر وزیر خارجه کشورمان به اروپا گفت: اوایل هفته آینده آقای دکتر ظریف به بروکسل می‌رود که در چارچوب روابط ایران و اروپا است، هرچند موضوعات دوجانبه با بلژیک نیز در این سفر پیگیری خواهد شد.

  جابری انصاری در بخشی از سخنان خود به بحران یمن نیز اشاره کرد و در این باره گفت: ایران از ابتدای بحران در یمن و برخی کشورهای منطقه تاکید داشته که ادامه بحران تنها به تشدید تروریسم و گروه‌های تروریستی منجر شده و منشا تهدید صلح و ثبات منطقه‌ای و بین‌المللی خواهد بود. تحولاتی که طی روزهای اخیر در جنوب یمن رخ داده و تروریست‌ها پیشرفت‌هایی داشته‌اند از نمودهای این وضعیت است.

  واکنش جابری انصاری به درخواست 3 عضو کنگره آمریکا برای حضور در ایران

  سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در مورد درخواست سه عضو کنگره آمریکا برای نظارت بر انتخابات ایران گفت: این اقدام در نگاه اولیه یک اقدام سیاسی و تبلیغاتی است. سیاست ایران به طور کاملا روشنی جلوگیری و ممانعت از مداخله خارجی است.

  انگلیس طی 3 هفته آینده برای اتباع ایران در تهران ویزا صادر می‌کند

  جابری انصاری در مورد ارتقای روابط با انگلیس نیز گفت: انگلیس اعلام آمادکی کرده که طی سه هفته آینده برای انباع ایرانی در تهران ویزا صادر کند. بر اساس قانون مجلس و تصمیمات ملی در مورد روابط با انگلیس تصمیم گرفته می‌شود و تاکنون هیچ تصمیمی در این باره گرفته نشده است.

  سخنگوی دستگاه دیپلماسی درباره موضوع دستگیری خاوری در کانادا گفت: این موضوع از سوی اینترپل و نیروی انتظامی در حال بیکیری است و اقدامات لازم صورت گرفته است. تدبیری که انخاذ شده همکاری بهتر با دولت کانادا پس از تغییر دولت اتاوا است، هر چند تاکنون فقط تغییر مواضع بوده و اقدام عملی در این زمینه صورت نگرفته است.

  انصاری در مورد کنفرانس امنیتی مونیخ و اینکه چه هیئتی از ایران در این کنفرانس حضور خواهد یافت گفت: از عالی ترین سطوح کشور دعوت شده و جناب آقای ظریف در این نشست شرکت خواهد کرد و در حاشیه اجلاس مونیخ نیز نشست بین‌المللی در مورد سوریه است که جناب وزیر در آن شرکت خواهند کرد.

  مسئله حج نباید با مسائل سیاسی و اختلافات دو کشور ایران و عربستان در هم تنیده شود

  انصاری در مورد رفت و آمد حجاج ایرانی به عربستان در شرایط قطع روابط نیز گفت: ما معتقدیم که حج موضوعی دینی است و نباید با مسائل سیاسی و اختلافات در هم تنیده شود. حج امری واحب برای مسلمین است و میزبانی مشارف مشرفه و حج افتخاری است که نصیب عربستان شده و این میزبانی مقتضیات میزبانی را دارد.

  سخنگوی وزارت خارجه در ادامه با اشاره به سفر نخست وزیر یونان به تهران نیز گفت: روابط ایران و یونان روابطی متمایز بوده و در تمامی دوران این روابط برقرار و مثبت بوده است.

  اسرائیل به دنبال اختلافات بین کشورهای اسلامی است

  وی درباره مسئله فلسطین نیز گفت: هم در عمل و هم در مواضع بر اهمیت مسئله فلسطین به عنوان موضوع اول جهان اسلام تاکید کرده‌ایم. هدف اسرائیل این است که مسئله اول جهان اسلام که اشغال فلسطین است را به مسئله ثانوی تبدیل کند و اختلافات بین کشورهای اسلامی و درون کشورهای اسلامی را تشدید کند. اما مسئله فلسطین به عنوان موضوع اول جهان اسلام در دستور کار همیشگی ایران است.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.