• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • وزارت بهداشت اعلام کرد: نتیجه بررسی قتل پزشک اردبیلی

  تقدیمی هدف:

  وزارت بهداشت اعلام کرد: نتیجه بررسی قتل پزشک اردبیلی

  مشاور وزیر و مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات که از طرف وزارت بهداشت برای بررسی موضوع فوت پزشک اردبیلی عازم این شهر شده بود، نتایج بررسی‌های تیم بازرسی وزارت بهداشت درخصوص این حادثه را اعلام کرد.

  سيدسجاد رضوي درخصوص فوت دكتر اصغر پيرزاده، متخصص داخلي و فوق تخصص خون و سرطان در اردبيل اظهار داشت: در همان ساعات اوليه وقوع حادثه، بررسي‌ها از سوي مقامات قضايي آغاز شد.

  وي با بيان اين كه فردي كه دكتر پيرزاده را به قتل رسانده‌است، جوان حدود 22 ساله و دانشجوي رشته زبان دانشگاه آزاد اسلامي است، گفت: بررسي‌هاي صورت گرفته از طريق دانشگاه علوم پزشكي‌، كلينيك‌ها و تمام مراكزي كه مرحوم دكتر پيرزاده با آنها همكاري داشت، نشان داد كه نه خود قاتل و نه هيچيك از بستگان اين فرد، بيمار اين پزشك نبوده و موضوع اين حادثه به هيچ عنوان به دليل مسائل پزشكي و درماني نبوده است.

  رضوي با بيان اين كه محل حادثه نيز در منزلي شخصي اتفاق افتاده است، گفت: پس از تماس تلفني با 115 در مورد اين حادثه بلافاصله آمبولانس اورژانس به محل حادثه اعزام مي‌شود و وی را به بيمارستان منتقل مي‌كنند.

  رضوي، با بيان اين كه مرحوم دكتر اصغر پيرزاده تنها پزشك فوق تخصص خون و سرطان اردبيل و از پزشكان خوشنام اين شهر بوده است، گفت: او رابطه بسيار خوبي با بيماران خود داشته است و یکی از بستگان نزدیک اين پزشك نیز از نیروهای خدوم دانشگاه است و در ايجاد و راه‌اندازي بخش خون اين استان نقش فعال و تاثيرگذاري داشته‌اند.

  مشاور وزير و مديركل دفتر بازرسي و ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات وزارت بهداشت ضمن تسليت به جامعه پزشكي، خانواده اين پزشك و مردم استان اردبيل اظهار داشت: اصولاً مردم اردبيل پزشك دوست هستند و برای پزشكان احترام زيادي قائل هستند و در مراسم تشييع پیکر اين پزشك نيز حضور گسترده داشتند.

  وي يادآور شد: فقدان اين پزشك متعهد ضايعه‌اي براي جامعه پزشكي، دانشگاه علوم پزشكي و مردم اردبيل است.

  دكتر رضوي با تاكيد بر اين كه قوه قضاييه به طور جدي اين قضيه را پي‌گيري مي‌نمايد گفت: متاسفانه شايعات فراواني درخصوص اين حادثه و انگيزه‌هاي اين قتل در فضاهاي مجازي منتشر شده است كه فقط از روي حدس و گمان بوده است و اين گونه شايعات به هيچ عنوان صحت ندارد.

  مشاور وزير و مديركل دفتر بازرسي و ارزيابي عملكرد و پاسخگويي به شكايات وزارت بهداشت تأكيد كرد: دامن زدن به اين گونه شايعات كوچكترين كمكي در اين مورد نمي‌كند و فقط در بررسي پرونده حاشيه ايجاد مي‌كند و باعث مخدوش شدن رابطه پزشك و بيمار در جامعه مي‌شود. از عموم هم‌وطنان و رسانه‌ها درخواست داريم كه اجازه دهند پرونده اين موضوع روال قانوني و قضايي خود را طي كند.

  رضوي با بيان اين كه شخص وزير بهداشت نيز دستور پي‌گيري موضوع را صادر كرده‌است، گفت: وظيفه داريم اين موضوع را بدون اغماض پي‌گيري كنيم و به محض روشن شدن ابعاد بیشتر اين موضوع، نتيجه را به هم‌وطنان اعلام خواهيم كرد.

   

  gps1

  مطالب مرتبط :

  علت گرایش خانواده ها به قلیان کشی

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.