• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • ولایتی: دستور رییس‌جمهور به ظریف و صالحی

  تقدیمی هدف:

  ولایتی: دستور رییس‌جمهور به ظریف و صالحی اولین قدم ایران است

  بین الملل > دیپلماسی – دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی گفت: دستور رئیس‌جمهور به آقایان ظریف و صالحی اولین قدم ایران در پاسخگویی به نقض برجام از سوی آمریکائی‌ها بود ولی قطعاً آخرین آن نخواهد بود.

  به گزارش خبرهدف به نقل از هدف  علی‌اکبر ولایتی، دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی در نشست خبری دهمین اجلاس شورای عالی مجمع جهانی بیداری اسلامی که صبح امروز (چهارشنبه)برگزار شد، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه نظرتان در خصوص دستور اخیر رئیس جمهور به آقایان ظریف و صالحی مبنی بر انجام اقدامات لازم در پاسخ به نقض برجام آمریکا چیست؟ گفت: ایران بر اساس ضوابط بین‌المللی در گفت‌وگوهای هسته‌ای شرکت کرد و بر اساس آنچه که در برجام آمده، قرار بود ایران فعالیت‌های هسته ای خود را برای مدت محدودی، محدود کند و طرف مقابل هم که در راس آنها آمریکا است، قرار بود تحریم‌های از پیش وضع شده علیه ایران را ملغی کند و مانع از تداوم تحریم‌ها یا وضع تحریم‌های جدید علیه ایران شود.
  دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی ادامه داد: این اقدام آمریکایی‌ها قطعاً بر اساس موازین حقوقی، نقض برجام محسوب می‌شود و البته در قرارداد برجام جای شکایت هم برای ما و یا هر طرف دیگری دیده شده و ما نیز قطعاً اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.
  ولایتی با بیان اینکه فرق ایران با دیگر کشورها این است که زیر بار تحریم آمریکایی‌ها نخواهند رفت، اظهارکرد: آمریکایی‌ها بدانند که در پایان کار آنها ضرر خواهند کرد و این اقدام رئیس‌جمهور اولین قدم ما است ولی آخرین قدم ما نخواهد بود.
  وی در پاسخ به این سوال که موضع ایران نسبت به تهدیدات مستمر عربستان در خصوص ایران چیست؟ گفت: ایران لازم نمی بیند به سخنان ناپخته و حاصل بی تجربگی وزیر امور خارجه عربستان پاسخی دهد و جواب خود را در عمل خواهد داد. به طور مثال دیدیم که در لبنان سعودی‌ها مخالف پیروزی میشل عون نماینده هشت مارس بودند اما در نهایت وی به عنوان رئیس جمهور انتخاب شد.

  ولایتی ادامه داد: ما حرف‌های بی ضابطه و بعضاً گستاخانه این وزیر را بارها شنیده‌ایم اما آنها هیچ ارزش پاسخگویی از طرف ما را ندارند.

  دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی همچنین در رابطه با آخرین اجلاس شورای عالی مجمع جهانی در بغداد که کمتر از 2 ماه پیش برگزار شد و با توجه به تحولات سریع منطقه در عراق، سوریه، یمن، لبنان که از جلوه های بیداری های اسلامی هم هستند، افزود: ما از فرصت گردهمایی علمای مسلمان شیعه و سنی برای برگزاری دهمین اجلاس مجمع جهانی بیداری اسلامی استفاده می کنیم و مدعوین حاضر در اجلاس هم از اروپا، آفریقا، آمریکا و آسیا هستند.
  وی در رابطه با اهداف و محورهای این اجلاس که قرار است فردا شب از ساعت 6 الی 9 در محل هتل آزادی تهران برگزار شود، افزود: اولین محور مورد بحث در این اجلاس سیره پیامبر اعظم به عنوان الگوی کامل بیداری اسلامی است، دومین محور آسیب شناسی بیداری اسلامی و آینده تحولات آن و جریان شناسی تفکر انحرافی-تکفیری و راه‌های مقابله با آن سومین محور این اجلاس خواهد بود و در آخر هم مسئله فلسطین به عنوان موضوع اول جهان اسلام و ضرورت مقابله کشورهای مسلمان با رژیم صهیونیستی خواهد بود.
  دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی افزود: رژیم آل سعود یک سال و نیم است که مردم مظلوم یمن را به کشتن می دهد و در حال حاضر چیزی از کشور یمن باقی نمانده است که سعودی‌ها آن را بمباران نکرده باشند. منصورهادی که فرد مورد علاقه سعودی ها برای رئیس‌جمهوری یمن بود، دیگر به هیچ وجه این مقام را نخواهد داشت چرا که یمنی‌ها توانستند دولت ائتلافی تشکیل دهند و به اداره کشور بپردازند.
  وی گفت: در عراق هم پیروزی قریب الوقوع نیروهای مردمی و ارتش در شهر موصل به عنوان آخرین پناهگاه تروریست ها در حال رخ دادن است که البته با یک صبر و متانتی در حال پیشروی هستند، به این دلیل که جان غیرنظامیان و مردم بی‌گناه به خطر نیفتد.
  ولایتی با اشاره به آزادسازی حلب در سوریه هم اظهارکرد: از همه موارد گفته شده مهمتر پیروزی تقریباً کامل در حلب سوریه است که قریب به صددرصد آن شهر آزاد شده و دیگر کسی شکی ندارد که مجدداً آن شهر توسط نیروهای سوریه بازپس گرفته شود. حلب به لحاظ سیاسی و تجاری مهمترین شهر سوریه پس از دمشق است و در برخی حوزه ها هم می توان آن را مهمترین شهر سوریه دانست.
  وی در پاسخ به این سوال که در دهمین اجلاس بیداری اسلامی که قرار است فردا برگزار شود آیا مقام دولتی هم شرکت خواهد داشت یا نه؟ گفت: ما در اجلاس فرداشب علمایی از شیعه و سنی را خواهیم داشت و یک اجلاس غیر دولتی. بنابراین حضور شخصیتی دولتی را در اجلاس فردا نخواهیم داشت.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2023 خبر هدف. محفوظ است.