• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • پاسخ تهیه‌کننده زابی‌واکا به سینا ولی‌الله!

  پاسخ تهیه‌کننده زابی‌واکا به سینا ولی‌الله!

  تقدیمی هدف:

  پاسخ تهیه‌کننده زابی‌واکا به سینا ولی‌الله!

  میلیاردی هزینه نکردیم که 15 تا بیننده داشته باشیم!

  ورزش > فوتبال ملی – یکی از پر بیننده‌ترین برنامه‌های جام جهانی بی‌شک برنامه زابی‌واکا از شبکه اینتنرتی آیو است که حالا متهم شده به زرد بودن. تهیه‌کننده برنامه اما به این انتقاد پاسخ می‌دهد.

  یکی از خبرسازترین برنامه های جام جهانی بی تردید برنامه زابی واکا بوده است. برنامه ای که با علی انصاریان ، این روزها حسابی دیده شده است. البته کم نیستند منتقدانی که می گویند زابی واکا برای شوخی ها و شاید طنز غیرفاخر علی انصاریان معروف شده و بار فنی نداردو حالا آنها متهم شده اند به زرد بودن و البته به اینکه با سیاست بدنامی بهتر از گمنامی است ، افتاده اند به این تب و تاب تا برای خود محبوبیت بدست بیاورند.
  حامد جوادزاده تهیه کننده زابی واکا در گفت و گو با خبرهدف حرف هایی جنجالی زده است درباره اتهام زرد بودن برنامه اش. او در این گفت و گو سعی کرده کاملا با گاردی تهاجمی به منتقدان برنامه اش بتازد. از دشمنان ناشناخته داخلی تا مجری معروف فارسی زبان های آن طرفی.
  *صاف برسیم به زابی واکا. حسابی گل کرد!
  قطعا این همه هزینه کرده بودیم که گل کند دیگر. دیدم علی انصاریان عزیز هم مصاحبه کرده و گفته فکر نمی کرده برنامه بگیرد. برادر من اگر قرار بود نگیرد ، این همه دم و دستگاه برای چه کاری راه انداختیم. ببینید ما از همان ابتدا رفتیم سراغ آزاده صمدی چون می دانستیم حضور یک خانم در استودیو و حرف زدن درباره فوتبال چقدر می تواند برای مخاطب جالب باشد. بعد هم که این اتفاق افتاد چند روزی در شوک بودیم اما به برنامه دوم و سوم مان فکر می کردیم اما خیلی سریع توانستیم دوباره مسیر موفقیت را پیدا کنیم. این تیم که امروز مسئولیت برنامه زابی واکا را دارد ، همان گروهی است که از ابتدا اتاق فکر آیو اسپرت را تشکیل داد. آقای سعیدی مدیر محتوایی شبکه ، با حمایت مدیران ارشد شبکه و اعتماد به ما سبب شد بتوانیم به موفقیت برسیم.
  ما ابتدا که کار را برای پخش بازی ها استارت زدیم ، خیلی انتقاد می شد. می گفتند چرا این گزارشگرهای جوان برنامه ما این قدر دارند همراه با شوخی و طنز بازی ها را گزارش می کنند. می گفتند زرد است . می گفتند مخاطب را پس می زند. ولی الان آن کار خیلی خوب گرفته. کلی مخاطب دارد و از آن استقبال هم می شود. دیگر کسی هم یادش نیست که قبلا چه گفته می شده.
  *اتفاقا الان این ایراد را به زابی واکا می گیرند که برنامه زردی است! می گویند شما اعتقاد دارید بدنامی بهتر از گم نامی است!
  اتفاقا این توئیت را دیدم. از این حرف ها هم شنیدم که این طرف و آن طرف دارند برای مان می گویند. ببین جالب است ولی فایل صوتی داریم که به مدیران رسانه ملی گفتند این ها کافرند و ضد انقلاب که این ایتم ها را پخش می کنند . ولی خیلی راحت بگویم کسی که این حرف ها را می زند متاسفانه عقل ندارد. رسانه را نمی شناسد. برادر من ، توی که داری پول می فرستی آن طرف مرزها که این چیزها را علیه ما بگویند! بدان که رسانه را نمی شناسی. ما دنبال مخاطب هستیم. ما قرار بوده برند آیو اسپرت را برای عامه مردم معرفی کنیم. ما تعریف خاصی از برنامه مان داشتیم. این همه هزینه میلیاردی برای داشتن بهترین گروه سازنده دکور ، صدابرداری و اجرا ، نشده که فقط 4 تا بیننده داشته باشیم. ما برای طبقه روشن فکر برنامه نساختیم. برای عامه مردم برنامه می ساختیم . برای همین هم بود که سعی کردیم برنامه برای عامه مردم باشد.
  *خب این یعنی اساس کارتان روی شوخی های علی انصاریان گذاشتید. تازه آنهم خیلی بداهه!
  بابا ما این همه آیتم خوب داشتیم. ویدئوهای اختصاصی رضا یزدانی و سروش صحت را از روسیه دیده بودید؟ این معرفی تیم ها . این بحث فرهنگی ، سینمایی موسیقیایی که درباره فیلم ها داریم. این آیتم های فنی. همین نقدهای فنی که علی انصاریان روی تیم ها می کند. او یک بازیکن ملی پوش بوده. این ها را واقعا نمی بینید؟
  واقعا برنامه خوبی است. اتفاقا کسانی که این اظهار نظرها را می کنند ، فقط همین ویدئوهای وایرال شده از شوخی های علی انصاریان را دیدند. اتفاقا دیدم علی هم مصاحبه کرده و گفته هیچ کس نمی داند او چه چیزی قرار است بگوید! راستش اصلا این چیزها موردی ندارد که روی شان حساسیت داشته باشیم. ما وقتی قرار است بحث جدی کنیم. وقتی بشیر حسینی قرار است حرف بزند ، حتما کلمه به کلمه اش را زیر نظر داریم.
  ولی مثلا اینکه علی بیاید یک شعری بخواند که این خونه رو کی ساخته ؟ اوستای بنا ساخته چیزی هست که بخواهیم برایش سورپرایز شویم.
  *به هر حال یکی از بخش های پر بیننده برنامه تان شده و برایش تذکر هم زیاد گرفتید!
  بله تذکر که زیاد گرفتیم و برای خودمان هم عجیب است. واقعا کجایش خط قرمز است؟ بابا انقلابی ترین نهاد فرهنگی ما برای شبکه اول سیما سریال نوروزی ساخته و صدای خود ابراهیم تاتلیس را پخش کرده. آنجا خط قرمز نیست؟ اینکه آقای احسان حسنی در سریال پایتخت این کار را کرده هم می خواسته کارش بیشتر دیده شود ، این شوخی های علی ما که فقط خواندن شعر است ، آن هم بدون اسم آوردن از خواننده که کلا چیزی نیست ، بخواهد حساسیت ایجاد کند!
  یک دوستی زنگ زد و گفت شما شعر شهرام شپره در برنامه تان خواندید و دارید خیانت می کنید. من هم گفتم حاجی جان شما چطور می دانید خواننده این آهنگ شهرام شپره است؟ اگر بد است ، چرا گوش می کنید که می شناسید؟

  *همچنان نکته این است که منتقدان تان می گویند شما با این حربه دارید مخاطب می گیرید!
  اینکه می گویند بد نامی بهتر از گمنامی است ، گزاره غلطی است. در آمریکا می گویند تیتر باش اما به هر قیمتی . این برای ترامپ است. آقای احمدی نژاد شاید پیرو همچنین گزاره ای باشند. ولی ما این طور نیستیم. کجا تابو شکستیم؟ مثلا اینکه علی بگوید امشب مثل هر شب نیست ، با این حرف کی تحریک می شود؟کجای این تابو است؟بله این حرف ها وایرال شده اما اگر از ابن سینا می گفت این قدر وایرال می شد؟
  ما بیشترین حدیث در برنامه های مختلف گفتیم ولی این اواخر فقط یک حدیث وایرال شد که رامبد از امام صادق گفت. آن هم بعد از اینکه سر زندگی شخصی اش قضاوتش کردند. این حدیث چون از زبان رامبد در شرایط خاص گفته شد ، دیده شد. اینکه مردم را بر اساس آنچه می بینید قضاوت نکنید ، خیلی دیده شد و چرخید اما باقی این همه تلاش ها چرا به جایی نرسیده؟ چون برایش مدیوم مناسب و زمان مناسبی نداشتیم.
  ما کاری که باید برای برندمان می کردیم را کردیم ، حالا می گویید ضد دین؟ حالا به ما می گویید ضد انقلاب؟ بابا کسی که این حرف ها را می زند می شود ضد عقل! مگر کسی که ابرام تاتلیس پخش کرد ضد دین است؟
  خب معلوم است این برنامه زرد است. باید زرد باشد. من وقتی برای عامه مردم برنامه می سازم معلوم است که حرفی نمی زنم که بین 15 نفر ، یک نفر هم آن را نفهمد. ما جای فاخر سازی ، فاخر می سازیم. آیو این همه مستند فاخر دارد. چرا یک بار این ها را نگفتید. فقط یک بار احسان علیخانی به من گفت چقدر آیو در پیشخوانش فیلم و مستند فاخر دارد برای قشر نخبه. بقیه چی؟ اصلا سری به این بخش زده اند؟کدام یک از این منتقدان محترم ، این ها را می دانند؟ آقا تو دنبال زرد می گردی و غیر از زرد نمی فهمی که از این همه کار فقط شوخی های علی را دیده ای!
  می گویند زردی و آن آقایی که رفته تو شبکه آن ور آبی شده لیدرشان.آقای سینا ولی الله که تو رادیو بودی ، حالا داری از تابو شکنی می گویی؟ یکی یک حرفی بزند که ما نشناسیمش. برای ما که خیلی خوب است تو از ما بد بگویی اما داداش! تو که رفتی آنجا ،فکر نکنی اینجا ده خدا بودی ! تو برای اینکه اینجا نمی گذاشتند در رادیو آهنگ دامبولی پلی کنی ، قهر کردی و رفتی ، حالا شدی رهبر اپوزیسیون روشن فکری علیه ما؟ نه برادر این طوری که می گویید هم نیست!
  *خب بالاخره خودتان می گویید از تلویزیون هم تذکر گرفتید دیگر!
  تذکر که گرفتیم. زیاد هم گرفتیم. یکی از سئوال های جدی ما هم همین است که چرا . تذکرها به من هم منتقل نمی شود. برای مدیرعامل می فرستند . آن بزرگواران هم می فرستند برای آقای سعیدی و ایشان هم می فرستند برای من. اما آنچه برداشت من است ، این است که هیچ پروتکل مشخصی برای نظارت بر آی پی تی وی ها نداریم. من این کار را در صدا یا سیما می کردم ، تکلیف مشخص است. اقلا این دو معاونت می داند چه می خواهد. ولی ما رفتیم زیر نظر معاونت فضای مجازی .در این حوزه هنوز دستورالعمل ها مشخص نیست. این یک آزمون و خطای کلی است برای اینکه به یک قانون کلی برای برنامه های شان برسند . البته این تفاوت قوانین و فضایی که ایجاد شده به برنامه هایی مثل ما اجازه می دهد که دیده شویم و این یک فرصت است که نگاه درست گروه برنامه ساز می تواند باعث شود برندش سر زبان ها بیفتد.
  *راستی گفتید برنامه میلیاردی. این میلیاردی که گفتید برای برنامه ساخته شده تان است یا برای هزینه های پخش بازی ها که به تلویزیون هم می دهید؟
  راستش می دانم که این حق پخش را می پردازیم . رقمش قطعا کم هم نیست. ولی این هزینه میلیاردی که گفتم فقط برای برنامه خودمان است. با آن حق پخش اگر حساب کنیم که می شود چندین میلیارد تومانی!

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.