• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • پاسخ مدیر شبکه 3 به یک اتهام بزرگ

  تقدیمی هدف:

  حرفهایم بد برداشت شده؛ من دشمن فوتبال نیستم!

  «مدیر شبکه 3» ضد فوتبال است ؛ این خبری بود که بعد از گفته های غلامرضا میرحسینی سر زبان ها افتاد. مردی که بعد از تحولات اخیر در تلویزیون و روی کار آمدن سرافراز ، جای زین العابدین را در این شبکه گرفت. اولین تصویر منتشر شده از او را یکی از سایت های نزدیک به مدیران ارشد تلویزیون منتشر کرد ؛ عکس از او در حال ورزش رزمی.

  بعد از این هم در اولین گفت و گویش ، این مدیر در گفته هایی انتقادی ، فوتبال را ورزشی نامید که ضد هنجارها را تبلیغ می کند. او در گفت و گو با ایسنا از رویکردی درباره فوتبال گفته بود که یک ضد فوتبال لقب گرفت. این بار اما میرحسینی چنین اتهامی را تکذیب می کند. او که می گوید خودش در  جوانی فوتبالیست بوده ، تاکید دارد دشمن فوتبال نیست و نمی خواهد بساط پخش فوتبال از تلویزیون را برچیند که اصلا این کار شدنی نیست. اگرچه هنوز هم ته گفتار این مدیر نشان می دهد فوتبال را ورزشی با هیجان کاذب و خطرناک می داند و اساسا مخالف هیجانی است که سبب می شود شب قبل از دربی ، یک نفر از شهرستانی دور اطراف ورزشگاه آزادی شب را صبح کند که یک دربی ببیند. او در گفت و گویی با خبرآنلاین ؛ به بهانه یادداشتی که چندی قبل در هفته نامه تماشاگران امروز نوشته شده بود ، سخن می گوید و خود را از اتهام ضد فوتبالی بودن مبری می داند. اگرچه این مجال برای شناخت از عقایدش کوتاه بود و باید در فرصتی دیگر تمام عقایدش درباره فوتبال را شنید و نتیجه گرفت ، آیا او واقعا فوتبال ستیز است ، آن طور که منتقدانش می گویند یا نه نگاهی متفاوت به فوتبال دارد که کمتر به آن پرداخته شده است.

    

  حق پخش فوتبال را قرار نيست بدهيد؟

  حق پخش، يك بحث حقوقي دارد و چون به اختلاف خورده به مجلس كشيده شده و مجلس آن را رد كرده و شوراي نگهبان هم تأييد كرده. سازمان صدا و سيما هم يك سازمان خصوصي نيست، يعني درآمدزايي ندارد و هزينه‌بر است و هزينه اين سازمان را دولت مي‌دهد.

  يك هجمه‌اي راه انداخته بودند كه شما خودتان خيلي فوتبال‌ دوست نداريد.

  اينها شيطنت است. من يك مصاحبه مفصل با ايسنا داشتم. ايسنا هم بر اساس اقتضائات كاري خودش مصاحبه را فشرده كرد و بخش‌هايي كه از نظر خودش لازم بود را حذف كرد.

  ولي خيلي تند شده بود. مثلاً گفته بوديد خانواده‌ها فوتبال را دوست ندارند. در صورتي كه شما خودتان ورزشي هستيد.

  من اصلاً خودم فوتباليست هستم و فوتبال را دوست دارم و سال‌هاي عمرم با فوتبال گذشته است. من در آن مصاحبه گفتم كه فوتبال يك ورزش هيجاني است و درست است كه جامعه ما نياز به تخليه دارد اما نبايد توسعه هيجاني داشت. ما در اين جامعه نياز به تفكر و توسعه فكر داريم. اول اينكه چرا به ورزش‌هاي ديگر پرداخته نمي‌شود و دوم اينكه در همان مصاحبه من در مورد سبك زندگي گفتم. رشته‌هاي ورزشي هست كه با سبك زندگي اسلامي هماهنگ است، مثل كشتي‌؛ در كشتي فتوت، جوان‌مردي، از خودگذشتگي و… وجود دارد و اينها ارزش‌هايي بوده كه از قديم بوده.

  واليبال هم به سبك زندگي ما نمي‌خورد؟

  نه. ورزش‌هاي جمعي اگر بتواند به ما كارهاي گروهي را ياد بدهد و در اين راستا قرار بگيرد، خودش سبك زندگي است اما با آن نگاه هيجاني كه مثلاً يك جواني از يك روستايي بخواهد بيايد و علي دايي شود، مخالف هستيم. چند ميليون جوان مي‌خواهند علي دايي شوند؟ چند نفر مي‌توانند؟ اين جوان زندگي و مسيرش را هزينه مي‌كند و به بطالت مي‌گذراند و در نهايت به نتيجه نمي‌رسد.

  چرا اين حرف‍‌ها را در هيچ برنامه‌اي نمي‌گوييد؟

  فايل صوتي كه من مصاحبه كردم، هست. اگر اشتباه نكنم اين مطلب را تماشاگران زده بود و به استناد تماشاگران، هفت صبح عين همان مطلب را رفته بود. به لحاظ اخلاق حرفه‌اي اين درست است كه وقتي شما مطلبي مي‌بيني و مي‌داني اقتضاي انتشار يك مطلب فشرده‌سازي آن است يا نكات ديگري داشته، خوب است به خودم زنگ مي‌زديد و…

  شما پاسخ‌گو هستيد؟

  ديگر نه! تجربه بدي شد. بايد از ابتدا كل متن يا فايل صوتي را از ايسنا مي‌گرفتند بعد اگر ابهامي بود با من تماس مي‌گرفتند. در ده روز پيش هر دوستي كه از خبرنگاران تماس گرفتند، من صحبت كردم. ولي به نظر مي‌رسد بعضي از اين دوستان دنبال چيزهاي ديگري هستند.

  الان نگاه به شما اين است كه خيلي ضدفوتبال هستيد.

  نه اصلاً اين‌طور نيست. من خيلي فوتبال را دوست دارم و جزو افرادي هستم كه سال‌ها فوتبال بازي كرده‌ام.

  حتي يك مقدار مردم ترسيده بودند كه مسابقات ليگ يا مثلاً جام‌جهاني‌ پخش نشود.

  اينها حرف‌هاي مسخره است. مگر چنين چيزي مي‌شود؟ نكته‌اي كه من به آن تأكيد داشتم، گفتم بايد ببينيم فوتبال كجاي اين موضوع سبك زندگي و جامعه ما قرار مي‌گيرد و مثال هم زدم. مثال بچه 8ساله در دبستان که به دليل عشقي كه وجود دارد و هيجاني كه در جامعه زيادشده، با يك توپ پلاستيكي با كفش معمولي روي آسفالت مي‌دود و زمين مي‌خورد و آسيب‌ مي‌بيند. از طرفي هم ما مربي ورزشي مناسب كم داريم، نمي‌خواهم بگويم نداريم اما آموزش درستي به اين بچه‌ها نمي‌دهيم. اين بچه همين‌طوري با آسيب‌ديدگي ستون فقرات، آسيب‌ديدگي زانو مواجه مي‌شود. بحث من اين بود كه وقتي ما اين را تبديل به يك نياز كاذب كرديم، اين اتفاق‌ها رخ مي‌دهد.

  همين برنامه ليگ‌برتر شما اين را آموزش نمي‌دهد. در فصل بعد اين تغييرات را داريد؟

  ليگ‌برتر فقط انعكاس بازي‌هاست و آموزش ندارد.

  برنامه‌اي داريم كه اين آموزش را داشته باشد؟ برنامه نود هيجاني است، ليگ‌برتر هم هيجاني است. خود شما هيچ برنامه‌اي كه جنبه آموزش داشته باشد نداريد.

  تا به حال برنامه‌هايي كه در موضع ورزش پرداخته شده، صرفا انعكاس بوده. مسابقات داخلي و جهاني پخش مي‌شده و اين از نظر من و خيلي از دوستاني كه در اين مسأله ديدگاه علمي دارند، تبديل به يك نياز كاذب شده. مسأله ديگر اينكه نياز كاذب كه غلط است، نياز واقعي جامعه ما چيست و چقدر فوتبال مي‌تواند پاسخ‌گو باشد؟ ما بايد ببينيم كدام رشته‌هاي ورزشي با سبك زندگي ما سنخيت بيشتري دارند.

   

  www

  www

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.