• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • پرسپولیسی‌ها قدر علی پروین را بدانند

  پرسپولیسی‌ها قدر علی پروین را بدانند

  تقدیمی هدف:

  پرسپولیسی‌ها قدر علی پروین را بدانند/ استقلال بزرگتر واقعی ندارد.بازیکن پیشین تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس گفت: درحالی که سرخپوشان از علی پروین را به عنوان یک بزرگتر و اسطوره دارند، در تیم آبی چنین بزرگتری که تاثیرگذاری داشته باشد حضور ندارد.

  بازیکن پیشین تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس گفت: درحالی که سرخپوشان از علی پروین را به عنوان یک بزرگتر و اسطوره دارند، در تیم آبی چنین بزرگتری که تاثیرگذاری داشته باشد حضور ندارد.

  به گزارش خبرنگار هدف، محمدرضا مهدوی از جمله بازیکنان با اخلاق فوتبال ایران در دهه هفتاد بود که در ۳ تیم مطرح استقلال، پرسپولیس و سپاهان توپ زد، لژیونر شد و طعم حضور در فوتبال اروپا را چشید و بارها نیز برای تیم ملی به میدان رفت. مدافع بلند قامت و با اخلاقی که مربیگری را هم تجربه کرد، اما حالا ترجیح می دهد فوتبال را فقط از دور تماشا کند و به آن نزدیک نشود.

  بازیکن سابق تیم های استقلال، پرسپولیس و سپاهان در گفتگو با خبرهدف از آخرین وضعیت خود و برخی اتفاقات مربوط به فوتبال و پشت پرده های آن سخن گفت که گزیده ای از صحبتهای او را در زیر می خوانید.

  * هوادار هر سه تیم هستم
  در هر تیمی که برای آن بازی کردم و پیراهن آن را پوشیدم، به آن علاقه دارم و نسبت به آن تعصب دارم. شاید در گذشته عاشق استقلال بودم، اما الان پرسپولیس را هم به اندازه استقلال دوست دارم و سپاهان را هم به اندازه این دو تیم دوست دارم. در واقع هوادار هر سه تیم استقلال، پرسپولیس و سپاهان هستم.

  * با پیشکسوتان پرسپولیس هستم
  دو سال است که به عضویت شرکت پیشکسوتان پرسپولیس در آمدم و با پیشکسوتان این باشگاه تمرین می‌کنم و از آن بسیار لذت می برم.  بعد از آن که پرسپولیسی‌ها شرکت پیشکسوتان پرسپولیس را راه انداختند، به بهترین شکل ممکن پیشکسوتان این باشگاه را ساماندهی کردند. آنها از من هم برای حضور در تیم پیشکسوتان دعوت کردند و با کمال میل این دعوت را پذیرفتم. الان هم بسیار خوشحالم که عضو تیم پیشکسوتان پرسپولیس هستم.

  * استقلال برای پیشکسوتانش کاری نکرد
  علیرغم همه علاقه‌ای که به استقلال دارم، اما متاسفانه این باشگاه تاکنون هیچ قدم مثبتی برای پیشکسوتانش بر نداشته است. بین پیشکسوتان این باشگاه تفرقه است و آنها چند دسته هستند. آرزوی قلبی من این است که باشگاه استقلال هم با الگو برداری از پرسپولیس بتواند پیشکسوتانش را سر و سامان دهد.

  * دوست ندارم برای استقلال حاشیه بسازم
  من استقلال را دوست دارم و می‌دانم آنها در این مقطع شرایط بحرانی را سپری می‌کنند. دوست ندارم با صحبت کردن در خصوص شرایط آنها در لیگ بر حاشیه‌های آن اضافه کنم. لذا باتوجه به این که خیلی هم در مورد استقلال از من سئوال می شود، تا به حال از من مصاحبه‌ای در خصوص استقلال ندیده اید.

  * دوست ندارم مربیگری کنم
  فضای فوتبال خیلی آلوده است و برای همین من دوست ندارم در این مقطع بعنوان مربی به فضای آن برگردم. فعلا به جز پیشکسوتان پرسپولیس، با هنرمندان و تیم فوتبال کشتی گیران هم فوتبال بازی می‌کنم و از این بازی کردن ها لذت می برم. از فوتبال فقط همین برای من مانده و به این راضی هستم.

  * علی پروین یک اسطوره واقعی است
  پرسپولیسی‌ها باید قدر علی پروین را بدانند. او یک بزرگتر و یک اسطوره واقعی برای پرسپولیس است. علی آقا مورد اعتماد و مورد قبول همه اقشار پرسپولیسی‌ها و حتی غیر پرسپولیسی‌ها است. حرف او فصل الخطاب است و هیچ کس در فضای پرسپولیس به خودش اجازه نمی‌دهد بالای حرف او حرف بزند. سایه علی پروین روی سر پرسپولیس یک موهبت برای آن است.

  * استقلال یک بزرگتر مثل علی پروین ندارد
  بر خلاف پرسپولیس، استقلال واقعا یک بزرگتر واقعی، فردی عاقلانه و دلسوزانه حرف بزند و حرفش را همه بخوانند ندارد. خلاء داشتن یک بزرگتر واقعی بعد از درگذشت منصورخان پورحیدری به این تیم آسیب زده است. بسیاری از مشکلاتی که در این دو سه ساله برای استقلال پیش آمده از همین بی بزرگتری نشات می گیرد.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.