• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • پرسپولیس احتمالا با این ترکیب لیگ برتر را شروع می کند

  تقدیمی هدف:

  پرسپولیس احتمالا با این ترکیب لیگ برتر را شروع می کند

  بازی با پدیده رونمایی از تیم جدید برانکو است.خیلی ها منتظر این هستند تا ببینند که سرمربی سابق تیم ملی ایران از چه ترکیبی در بازی با پدیده استفاده خواهد کرد.

  شروع لیگ برتر پانزدهم و بازگشت هیجان دوباره.فصل قبل سپاهان قهرمان شد و تمام.در لیگ برتر چهاردهم استقلال و پرسپولیس توفیق زیادی نداشتند و مثل لیگ برتر سال های قبل فقط هواداران خودشان را آزار دادند اما هرچه نباشد آنها باز هم استقلال و پرسپولیس هستند و میلیون ها هوادار  چشم انتظار این هستند تا روزهای خوب دوباره  از راه برسد و …

  سرخابی های پایتخت امسال خرید های بدی نکرده اند.بازیکنانی جوان که اگر اتفاقات خاصی نیفتاد می توانند گام بزرگی را در جهت موفقیت تیم های خودشان بردارند.امسال برانکو از ابتدای فصل خودش بالای سر پرسپولیسی ها بوده و دیگر هیچ بهانه ای وجود ندارد که تیم را “من نبسته ام”،”از ابتدای فصل نبودم” و …البته در همین ابتدای کار مصدومان و محرومان پرسپولیس دست او را در پوست گردو گذاشته اند.بازیکنانی مثل سوشا مکانی،امید عالیشاه،رضا نورمحمدی،احمد نورالهی و …

  با این شرایط پرسپولیس بازیکنان جوان و زیادی دارد که می توانند گلیم تیمشان را در بازی نخست از آب بکشند.در زیر و با توجه به خرید های جدید،محرومان و مصدومان،نگاهی انداخته ایم به ترکیب احتمالی تیم پرسپولیس که شاید برانکو ایوانکوویچ درهفته نخست و در بازی با پدیده از آن استقاده کند.

  این ترکیب با توجه به بازی های دوستانه پرسپولیس با سیستم 1-3-2-4 پیش بینی می شود.

  دروازه بان

  در بازی با پدیده سوشا مکانی غایب پرسپولیسی ها در چارچوب دروازه خواهد بود.محرومیت او پس از دربی در لیگ برتر پانزدهم اعلام می شود و برانکو مجبور است در نخستین بازی از لیگ برتر ایمان صادقی را به بازی بگیرد.دروازه بان فصل گذشته ملوان  که سابقه بازی در استیل آذین و البته استقلال را در کارنامه اش دارد.بدون شک این بازیکن سنگربان پرسپولیسی ها در بازی مقابل پدیده خواهد بود،مگر اینکه اتفاق دیگری بیفتد.

  مدافعان

  محسن بنگر که ازسرانجام از بند مصدومیت رهایی پیدا کرد در دفاع آخر یکی از بازیکنان برانکو خواهد بود.شاید اگر مایکل اومانیا زودتر با پرسپولیسی ها به توافق می رسید او در کنار بنگر در ترکیب اصلی قرار می گرفت اما با توجه به اینکه او زیاد در تمرینات نبوده است در کنار او لوکا ماریچ بازی خواهد کرد.احتمالا بابک حاتمی یا وحید حیدریه در دفاع چپ بازی خواهند کرد و در سمت راست خط دفاعی هم رامین رضاییان به میدان خواهد رفت.رامین رضاییان”اورلب”کردن را به خوبی انجام می دهد و احتملا در بازی با پدیده شاهد سانترهای زیادی از این بازیکن خواهیم بود.

  خط میانی؛هافبک دفاعی

  احمد نورالهی به نظر مصدوم است اما اگر شرایط بازی کردن را داشته باشد بدون شک در وسط خط میانی این بازیکن تیم را رهبری خواهد کرداما اگر این بازیکن شرایط ایده آل را نداشته باشد احتمالا مهرداد کفشگری به جای او بازی خواهد کرد.یکی دیگر از مهره های برانکو در میانه میدان کمال کامیابی نیا خواهد بود.بازیکنی که در تیم نفت به مرز پختگی رسید و می تواند مهره تاثیر گذاری در پرسپولیس لیگ برتر پانزدهم باشد.

  جلوی خط دفاعی پرسپولیس در این فصل یک استحکام خوبی وجود دارد و کمتر از سال قبل به این تیم فشار وارد می شود.البته در میانه میدان سرخ ها جای خالی یک فرمانده کاملا به چشم می آید.سال قبل محمد نوری در تیم حضور داشت اما او هم نمی توانست به خوبی نقش یک بازیکن طراح را بازی کند.تعریف “پلی میکر”با پستی که محمد نوری بازی می کرد فرق می کند و پرسپولیس نیاز به بازیکنی دارد که یک پاس به چپ بدهد،یک پاس به راست و توپ های زیادی هم به عمق بفرستد.

  خط میانی؛هافبک تهاجمی

  در خط هافبک تهاجمی فرشاد احمدزاده بازیکنی است که احتمالا برانکو روی او حساب ویژه ای باز کرده است.بازیکنی که فصل قبل در تراکتورسازی خوب درخشید اما چون خدمت سربازی اش در این تیم نظامی به پایان رسید به پرسپولیس برگشت تا این فصل عصای دست مرد کروات باشد.

  در این پست اگر امید عالیشاه محروم نبود شاید در کنار احمد زاده بازی می کرد اما با توجه به محرومیت این بازیکن شاید محسن مسلمان جانشین او شود.بازیکنی که خیلی ها می گویند برانکو اعتقادی به او ندارد اما عقل سلیم حکم می کند که برانکو در این شرایط به استفاده کردن از این بازیکن کلاسک تن دهد.اما اگر این اتفاق نیفتد شاید رضا خالقی فر در ترکیب ثابت سرخ ها قرار بگیرند.

  هادی نوروزی که این فصل کاپیتان پرسپولیسی ها هم هست گزینه سوم برانکو برای بازی کردن مقابل پدیده است.او هم یکی از بازیکنان تهاجمی خواهد بود که با توجه به سرعت بالا و قدرتی که در گلزنی دارد می تواند کمک بزرگی به پرسپولیس کند.

  خط حمله:

  در نوک پیکان خط حمله پرسپولیسی ها هم مهدی طارمی حضور دارد.گزینه ای که قرارگرفتنش در ترکیب ثابت خیلی محتمل تر از سایر گزینه هایی چون علیپور است.با این حال ترکیب ارائه شده احتمالات است و شاید برانکو تصمیمات دیگری بگیرد و از بازیکنانی در ترکیب تیمش استفاده کند که کمتر کسی پیش بینی آن را می کند.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  دو جایگاه پاکیزه آزادی پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.