• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • پرونده‌ای برای قاضی‌پور

  تقدیمی هدف:

  پرونده‌ای برای قاضی‌پور/ از سکوت برخی نمایندگان تا درخواست برای ورود مدعی‌العموم و رد اعتبارنامه

  vv

  سیاست > احزاب و شخصیت‌ها – «من نمایند‌ه‌ ملتم نه نمایند‌ه‌ ۴ تا گرد‌ن کلفت. من نوکر مسئولین نیستم. کیف‌شان را حمل نمی‌کنم و تعریف‌شان نمی‌کنم…»

  اينها جملاتي است که در گزارش روز چهارشنبه 12 اسفند 94 روزنامه قانون در صفحه نخست با تیتر «قاضی پور وارث احمدی نژاد» منتشر شده بود. گزارشي که متن گفت و گوی ویدئویی نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه را که پس از انتخابات در جمع حاميانش بيان کرده بود را منتشر کرد.

  این روزنامه اقدام نمايند‌ه مرد‌م اروميه را نه ‌تنها اتهام به يك نمايند‌ه‌ مجلس بلکه توهین به زنان و د‌ختران كشور نيز برشمرد. چراکه قاضی پور در آن فیلم ویدیویی می گوید: «مملکت را به آسانی به د‌ست نیاورد‌ه‌ایم که هر روباه و بچه و کره الاغی را بفرستیم آنجا. مجلس جای کره الاغ نیست!  مجلس جای زنان نیست؛ جای مرد‌ان است.»

  قاضي پور همچنین در این ویدیو خاطره ای از قد‌رت‌الله عليخاني‌ نیز نقل مي کند که این روزنامه بخش هایی از آن را به جهت «بی ادبانه خواندن» سانسور کرد. البته به نوشته «قانون» قاضی پور اين بخش از اظهاراتش را تکذیب کرد. اما اين مانع از آن نشد که عليخاني از او شکايت نکند. نماینده اسبق مردم قزوین در مجلس ششم و هشتم سخنان قاضی‌پور را کذب و سخیف برشمرد و گفت: در این رابطه شکایتی تقدیم مراجع قضایی می‌شود تا این گونه افراد برای مطرح کردن خود به بیان هر دروغ و اظهارات توهین‌آمیز و خلاف شئونات اسلامی متوسل نشوند.

  قاضی پور اما در گفت و گو با خبرآنلاین در مورد شکایت علیخانی گفت: آقای علیخانی از دوستان سابق بنده بوده و ما با یکدیگر مزاح می‌کنیم. من بابت این حرف‌هایی که زدم از جناب علیخانی دلجویی کرده ام و این آمادگی را دارم که اگر خلافی مرتکب شده‌ام دادگاهی شوم. اگر سخنانم حد داشته باشد، حاضرم حد آن را بخورم چرا که نمی‌خواهم کار غیرقانونی انجام دهم.

  شکايت ها از قاضي پور
  جمعیت زنان ایران اسلامی، شاخه‌ ارومیه، در واکنش به این سخنان بیانیه‌ای صاد‌ر کردند‌ و همچنین حجت الاسلام سید‌مهد‌ی قریشی، امام ‌جمعه‌ ارومیه نیز د‌ر خطبه‌های نماز جمعه به این اظهارات واکنش نشان د‌اد‌ه است.

  این اما آغاز ماجرا بود، بازنشر این ویدیو در فضای مجازی موجی از واکنش های متعدد از سوی مردم که این حرکت قاضی پور را خلاف اخلاق و شئونات می دانستند به همراه داشت. آسیه باکری، فرزند شهید باکری که اهل ارومیه است، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «آقای قاضی‌پور متأسفم برای شما و مردم شهرم که شما را به‌ عنوان نماینده‌شان انتخاب کردند. لطف کنید از این به بعد اسم پدر و عموی من را در سخنرانی‌هایتان نبرید. چون هرکس می‌خواهد از آنها تعریف کند از ادبشان می‌گوید و شما با این ادبیاتتان لیاقت بردن اسم آنها را ندارید». همچنین آذر منصوری، فعال سیاسی نیز در پستی که در صفحه اينستاگرام خود منتشر کرد از ادبیات نادر قاضی پور اظهار تاسف کرد و صلاحیت ورود دوباره او به مجلس را مورد نقد قرار داد و اظهار کرد: آیا چنین فردی شایستگی این را دارد که 4 سال دیگر در جایگاهی قرار گیرد که باید مامن ملت باشد و در راس امور؟؟

  البته واکنش‌ها به سخنان نادر قاضی‌پور فراجناحی بود. کما اينکه دو تن از نمايندگان زن مجلس نهم -فاطمه رهبر رییس و لاله افتخاری عضو فراکسیون بانوان مجلس- اعلام کردند که از طریق مراجع قانونی و قضائی نسبت به اظهارات قاضی پور شکايت خواهند کرد.همچنينحلیمه عالی عضو فراکسیون زنان مجلس نیز موضوع شکایت فراکسیون زنان مجلس از قاضی پور به هیات رئیسه و کمیسیون اصل 90 را مطرح کرد.

  اما قاضی پور در پاسخ به اعتراضاتی که متوجهش شده بود و با پافشاری بر مواضع خود در صفحه اینستاگرامش نوشت: من سرباز و نوکر ولایتم، باید بدانند سرباز امام خامنه‌ای «مدظله العالی» بیدی نیست که با این بادها به خود بلرزد، کسانی که جاسوسی کردند و فیلم گرفتند و پخش کردند باید به خود شک کنند چرا که می‌خواستند با تخریب قاضی‌پور رای شما مردم را زیر سوال ببرند. از حرف هایم که باعث آزرده خاطر شدن بانوان ارومیه شد عذر خواهی می کنم چراکه اصلا روی سخنم با بانوان ارومیه نبود. هستند خانم‌هایی که در مجلس شرایط به نفعشان نبوده است. من منافق نیستم و مواضع خود را عوض نمی‌کنم.

  وی همچنین در نشست خبری خود با اصحاب رسانه در روز پنجشنبه 13 اسفند با اشاره به اینکه 90 درصد مطالبی که در خصوص وی در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی پخش شده کذب است، تصریح کرد: عده‌ای برای ضربه زدن به من، سر و ته گفته‌های من را زده و موضوعات را آن طور که خواسته پخش کرده‌اند. قاضی پور با بیان اینکه هیچ گونه اهانتی به بانوان نکرده‌ و همیشه برای حل مشکلات و حمایت از آنان پیش قدم بوده است، اظهار کرد: دشمن درصدد است با از بین بردن وحدت بین شیعه و سنی به خواسته های خود برسد و من را آلت و وسیله دست خود کند، اما این گونه نخواهد شد، چرا که مردم ارومیه آگاه و با بصیرت هستند و توطئه دشمنان را نقشه برآب می کنند.

  مجلس اما روز یکشنبه 16 اسفند موضع سکوت در برابر اظهارات نماینده مردم ارومیه در پیش گرفت و در حالي به جلسه خود پایان داد که حتی یک نفر هم به گفته های نادر قاضی پور تذکر ندادند. البته علی لاریجانی روز سه شنبه هفته جاري در حالیکه  نادر قاضی پور در جلسه علنی تذکری در جریان بررسی کلیات لایحه ارزیابی زیست‌محیطی مطرح کرد، سخنان وي را غیر مرتبط خواند و با کنايه به او گفت: شما که اینقدر حرف‌های مهمی می‌زنید، چرا چنین اخطاری می‌دهید؟

  جمع آوري امضا براي شکايت از قاضي پور از سوي نمايندگان زن مجلس نهم، سبب شد تا برخي نمايندگان در پی جلب رضایت آنها برآمده و پادرمياني کنند. کما اينکه سید محمود نبویان نماینده تهران و حسن کامران نماینده اصفهان، قاضی‌پور را به حضور زهره طبیب‌زاده نوری و لاله افتخاری بردند. پس از آن بود که فاطمه رهبر، دیگر نماینده مجلس گفت که قاضی‌پور از روز دوشنبه که مطلع شد  برای شکایت از وی امضا جمع می‌کنیم، برای عذرخواهی پیش ما آمد و گفت که منظورش نمایندگان زن اصولگرای مجالس هفتم، هشتم و نهم نبوده و مخاطبش برخی افراد در حوزه انتخابیه بوده است. رهبر افزود: «اما مطالب منتشر شده از او به همراه فایل صوتی‌اش کاملاً واضح است و قاضی‌پور باید در همان سطح که سخنانش در رسانه‌های داخلی و خارجی بازتاب یافته است، جبران مافات، تکذیب و عذرخواهی کند.» او گفت: «شکایت نمایندگان زن مجلس از نماینده ارومیه روز دوشنبه به دادستانی کل کشور تحویل شده و نسخه‌ای هم به «کمیسیون اصل 90»، هیأت نظارت بر رفتار نمایندگان و رئیس مجلس ارسال شده است.»

  درخواست رد اعتبار نامه و ورود مدعي العموم

  علاوه بر اظهارات برخي فعالان حقوق بشر، فعالان حوزه زنان و … حتي کاربران خبرآنلاین هم در کامنت های خود خواستار ورود مدعی العموم به موضوع سخنان نادر قاضی پور در میتینگ تبلیغاتیش شدند. همزمان موجي از درخواست ها براي رد اعتبارنامه قاضي پور در مجلس دهم به جريان افتاد.

  اما قاضي پور در گفت و گو با خبرآنلاين، در مورد راه افتادن کمپینی برای رد اعتبارنامه ‌اش در مجلس دهم گفت:‌ من هیچ مشکلی در بحث تائید اعتبار نامه نخواهم داشت و اگر هم موردی پیش بیاید آنها باید مطالب مورد نظر خود را مطرح کنند تا براساس آن بتوانم پاسخ درست بدهم. من از خودم دفاع خواهم کرد و مشکلی در تائید اعتبارنامه ها نخواهیم داشت.

  حالا باید دید در آینده چه خواهد شد؟ آیا مجلس همچنان در برابر سخنان نامتعارف نماینده مردم ارومیه در مجلس نهم سکوت می کند و یا مطالبه مردم در این رابطه را بی پاسخ نمی گذارد.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.