• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • پرونده‌ای برای یک سفر به یاد ماندنی

  تقدیمی هدف:

  پرونده‌ای برای یک سفر به یاد ماندنی/ نخستین سفر یک وزیر خارجه ایرانی به انگلستان بعد از ۱۶ سال

  kk

  بین الملل > دیپلماسی – این دولت انگار آمده که جبران کند همه انزواهای هشت ساله دولت های نهم و دهم را، هر چه در آن سالها در انزوا بودیم، حالا سران و رهبران کشورهای مختلف، برای دیدار با روحانی و ظریف صف کشیده اند.

  سفری بعد از ۱۶ سال. انگار این دولت آمده تا تمام اولین ها باشد بعد از بیش از یک دهه. سفر به فرانسه و ایتالیا، سفر رهبران سوئیس و اتریش به ایران، میزبانی وزرای خارجه تروییکای اروپایی (فرانسه، آلمان و انگلستان) بازگشایی سفارت ها در بریتانیا و تهران، برقراری روابط با کانادا و …

  وزیر خارجه کشورمان برای حضور در کنفرانس سوریه به بریتانیا دعوت شد. نشستی که قرار است آلام و دردهای مردم سوریه را مورد توجه قرار دهد تا شاید راهی پیدا شود برای خروج از این وضعیت.

  ظریف پیشتر (سه شنبه شب) در کنفرانس مطبوعاتی مشترک با فرانک والتر اشتاین مایر وزیر امور خارجه آلمان درخصوص اهداف این سفر گفت: همان طور که می دانید در روز پنج شنبه در لندن کنفرانسی در ارتباط با سوریه برگزار خواهد شد؛ این اجلاس بین المللی است و برای کمک به مردم سوریه برگزار می شود.

  وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به اهمیت حضور ایران در این اجلاس به عنوان کشوری که همواره در مسیر ارائه کمک های انسانی به مردم سوریه تلاش کرده است، گفت: در کنار شرکت در این اجلاس، گفت وگوهایی را نیز با برخی از مقامات شرکت کننده در اجلاس در مورد سوریه و همچنین اجرای برجام خواهیم داشت و در مورد مسائل دوجانبه نیز با برخی از شرکت کنندگان در این کنفرانس گفت وگو خواهیم کرد.

  وزیر خارجه کشورمان در بدو ورود به فرودگاه لندن در جمع خبرنگاران دلیل حضورش در این کنفرانس را اینگونه برشمرد: از جمهوری اسلامی ایران برای این اجلاس در سطح سران دعوت شده بود اما تصمیم گرفته شد من در این اجلاس شرکت کنم .

  ظریف افزود: این اجلاس فرصتی برای طرح مواضع جمهوری اسلامی ایران در مورد بحران سوریه و نیز کمک هایی که کشورمان به مردم سوریه در سال های گذشته وهم اکنون ارائه می دهد، خواهد بود.

  ظریف همچون باقی سفرهایش، این یکی هم فشرده بود و به محض آغاز سفر، دیدارهای فشرده اش آغاز شد. دیدار و گفتگو با دبیر کل سازمان ملل آغازگر مذاکرات وزیر خارجه کشورمان در بریتانیا بود. دیدارهای ظریف با سران و وزرای خارجه کشورهای جهان همچون  والستروم وزیر خارجه سوئد، ملک عبدالله پادشاه اردن ، ابراهیم جعفری وزیر خارجه عراق ، حیدر علی اف رئیس جمهوری آذربایجان، دیوید کامرون نخست وزیر انگلیس، داود اوغلو نخست وزیر ترکیه، جان کری وزیر خارجه ایالات متحده بخشی از این دیدارهای فشرده بود.

  دکتر ظریف در سخنرانی اصلی خود در اجلاس سوریه بر لزوم ادامه گفتگو به عنوان تنها راه حل حصول صلح و آرامش در سوریه تاکید کرد و از همه طرف ها خواست همین مسیر را دنبال کنند.

  دیدار با ایرانیان مقیم لندن هم بخش دیگری از برنامه سفر کاری آقای ظریف بود. جلسه ای که در آن آقای وزیر حضور گسترده مردم در انتخابات و انتخاب دکتر حسن روحانی انتخابی هوشمندانه دانست که زمینه ساز تحولات کنونی در عرصه سیاست خارجی معرفی شد.

  همچون دیگر سفرهای ظریف، این بار هم ترافیک برای دیدار با وزیر خارجه کشورمان سنگین است و برنامه کاری او فشرده تر از همیشه. جهان منتظر است صدای ایران را بشنود، صدایی که نه با زبان تهدید یا بی درایتی که با بیان تدبیر و امید شنیده می شود.

  سفر وزیر خارجه کشورمان تا شنبه ادامه خواهد داشت و شنبه عصر به وقت تهران، ظریف لندن را به مقصد تهران ترک خواهد کرد.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.