• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • پیش‌بینی رییس اتاق بازرگانی تهران از شاخص‌های اقتصادی

  تقدیمی هدف:

  رشد اقتصادی پایدار چگونه ایجاد می‌شود؟

   رییس اتاق بازرگانی تهران معتقد است «امسال نمی‌توانیم به رشد 3 درصدی دست پیدا کنیم و شاید سخت‌ترین دوره اقتصادی در 30 سال گذشته باشد.»

  مسعود خوانساری : «در سال‌جاری فکر نمی‌کنم شاخص‌های اقتصادی دچار تحول زیادی شود؛ البته این مساله تا حدودی به ثبات اقتصاد کلان وابسته است.»

  وی افزود: «نرخ تورم که با سرعت خوبی کاهش یافت، اکنون به جایی رسیده است که کاستن آن بسیار دشوار و مشمول زمان است.»

  رییس اتاق بازرگانی تهران متذکر شد: «تا پایان سال 1394 دولت نمی‌تواند نرخ تورم را به طور قابل توجهی کاهش دهد.»

  خوانساری با بیان این‌که برای رشد اقتصادی پیش‌بینی خوبی نداریم، تصریح کرد: «امسال نمی‌توانیم به رشد 3 درصدی دست پیدا کنیم و شاید سخت‌ترین دوره اقتصادی در 30 سال گذشته باشد.»

  وی عنوان کرد: «رشد اقتصادی به گفته اقتصاددانان به هسته سخت خود رسیده است، اما با توجه به گشایش‌هایی که پس از رفع تحریم حاصل می‌شود، امید دارم که رشد اقتصادی برای سال 1395 بیش از 3 درصد باشد که این امر دور از انتظار نیست.»

  رییس اتاق بازرگانی تهران تاکید کرد: «گشایش‌هایی که در زمینه مبادلات خارجی ایجاد می‌شود، می‌تواند ظرفیت‌های تولید ما را که طی سال‌های گذشته از دور خارج شده است، مجدد به دور تولید بازگرداند و این باعث افزایش تولید ناخالص داخلی و رشد اقتصادی خواهد شد.»

  خوانساری ادامه داد: «این‌که بتوانیم در سال‌های بعد از 1395 هم رشد مثبت و پایدار داشته باشیم، مهم‌ترین مساله است که متضمن تلاش بسیار زیاد دولت و بخش خصوصی است.»

  وی متذکر شد: «نرخ بیکاری هم‌اکنون در کشور بالاست و با توجه به آماری که از جمعیت ورود به کار کشور در دست داریم، فکر می‌کنم دولت نتواند نرخ بیکاری را کاهش دهد؛ حتی ممکن است در سال‌های آتی این نرخ افزایش یابد.»

  رییس اتاق بازرگانی تهران اظهار داشت: «حتی با رفع تحریم‌ها و رشد اقتصادی ایجاد شده ما در بهترین حالت می‌توانیم بخشی از افرادی را که در سال‌های گذشته شغل خود را از دست داده‌اند، به کار باز گردانیم و به تبع نمی‌توانیم در کوتاه‌مدت برای نیروهای جدیدی که وارد بازار کار می‌شود، شغل ایجاد کنیم.»

  خوانساری خاطرنشان کرد: «اگر دولت و بخش خصوصی بتوانند برنامه‌ریزی لازم برای توسعه اقتصادی و رشد اقتصادی پایدار ایجاد کنند، امید می‌رود که در بلندمدت بتوانیم اشتغال بیشتری ایجاد کنیم و با استفاده از ظرفیت‌هایی که در اقتصاد کشور وجود دارد، نرخ بیکاری را تک‌رقمی کنیم.»

  6

  6

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.