• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • کارلوس و دوستان برای فوتبال ایران مورینیو می سازند؟

  تقدیمی هدف:

  کارلوس و دوستان برای فوتبال ایران مورینیو می سازند؟

  سال‌های سال است در فوتبال جهان مربی‌هایی مشغول به کار هستند که فوتبالیست‌های بزرگی نبوده‌اند. حتی بعضا مربی‌های موفقی دیده‌ می‌شوند که اصلا فوتبالیست نبوده‌اند.

  در فوتبال سنتی ایران کم‌تر نمونه‌هایی دیده می‌شوند که بدون تجربه بازی در تیم‌های بزرگ، مربیانی به نام شده باشند. شاید تنها نمونه موفق این دسته مربیان، افشین قطبی باشد. تفکر حاکم بر فوتبال ایران این‌گونه است که بازیکن‌های بزرگ، به طور حتم مربیان بزرگی نیز خواهند شد. حال آن‌که سال‌های سال است عکس این موضوع بر همه‌گان ثابت شده است.

  در فوتبال مدرن اروپا، کم نیستند افرادی مانند مورینیو که بدون سابقه فوتبالی، مربیانی بزرگ شده‌اند. آیا در فوتبال ایران هم مورینیو هایی داریم که هنوز به آن ها اعتماد نشده باشد؟ پاسخ مثبت است.
  افرادی مانند خان‌بان، عسگری و مصطفوی، هم اکنون تجربه‌ای درخور و فوق‌العاده کسب کرده اند. آن ها سال‌هاست بر نیمکت تیم‌های مختلف نشسته اند و با بزرگان فوتبال آمد و شد داشته اند.
  افرادی که دانش بالایی دارند و تاکنون این دانش را در اختیار تیم‌های زیادی قرار داده اند. مهرداد خانبان در تیم ملی و کنار کارلوس کی‌روش، عسگری در تیم ملی امید و نزد یحیی گل‌محدی و هم‌چنین مصطفوی در کنار نام‌های بزرگی هم‌چون والتر زونگا، اریکسون سوئدی و نهایتا در کنار علی‌رضا منصوریان در تیم نفت تهران.
  این‌ها و افرادی شبیه این 3 نفر، با دانش‌های فوتبال ایران هستند. کسانی هستند که به اصول مدرن فوتبال واقفند. کارهایی مانند انیمیشن ساختن برای بازیکن‌ها به منظور نشان دادن شکاف در دفاع حریف، فیلم‌برداری از تمرین ها با هلی کم، آشنایی با نرم‌افزارهای روز جهان در کنار کار با مربی‌های بین المللی و به طبع آن تسلط بر زبان انگلیسی، ویژگی های برجسته آن ها است.
  در مورد چنین افرادی، با مجید جلالی و مرتضی محصص گفتگوی کوتاهی ترتیب دادیم. نظر مجید جلالی این بود که «برای فهمیدن فوتبال، نیازی نیست تا به توپ لگد زده باشید. ما در کانون مربیان افراد زیادی داریم که دانش بالایی درمورد فوتبال دارند و به زودی باید به جامعه فوتبال معرفی شوند. فوتبال بازی کردن شاید شرط لازم باشد، اما قطعا کافی نیست. باید به این جوانان اعتماد شود و آن ها هم جواب این اعتماد را بدهند.»
  مرتضی محصص هم تعبیر جالبی داشت. «شما ممکن است یک دندانپزشک باشید،‌ اما در روز ساعت ها در مرد فوتبال مطالعه داشته باشید. فوتبال یک علم است. شما باید علم آن را بیاموزید. مورینیو ثابت کرد نیازی تا حتما فوتبالیست بوده باشید تا مربی بزرگی شوید. او اکنون بزرگترین مربی جهان است، در حالی که مدت ها مترجم بود و اصلا فوتبالیست حرفه ای نبوده است هیچ وقت. این که امروز کی‌روش خان‌بان را در کنار خود روی نیمکت می‌نشاند، یک کار قابل تقدیر و بسیار بزرگ است.»
  باید دید چرخه فوتبال ایران کی به آن جا می‌رسد که مربی های با دانش بالا، جای مربی‌های سنتی که در اکثر تیم های لیگ برتر شاغل هستند را بگیرند. در حقیقت باید منتظر ماند و دید که چه زمانی مورینیو های وطنی، فرصت این را پیدا می کنند که خودشان را ابراز کنند.

  پیش از این، افرادی مانند هومن افاضلی، فراز کمالوند و اکبر محمدی آمدند، اما خیلی زود درگیر حاشیه‌های فوتبال سنتی ایران شدند و در آن حل شدند.
  کسانی که سابقه نشستن بر نیمکت تیم ملی ایران، دستیاری مربیان بزرگ بین المللی، مربی های موفق فعلی داخلی و … را دارند، شایستگی این را دارند زمانی که خواستند پای بر عرصه بگذارند، خود را پشت نام های دیگر پنهان نکنند و با اتکا به دانش و علم خودشان هدایت یک تیم را بر عهده بگیرند.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  دو جایگاه پاکیزه آزادی پس از فینال لیگ قهرمانان آسیا

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.