• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • کمیته بحران مقابله با تحریم احتمالی اینترنت تشکیل شد

  کمیته بحران مقابله با تحریم احتمالی اینترنت تشکیل شد

  تقدیمی هدف:

  وزیر ارتباطات گفت: دو کمیته بحران به موازات هم در مرکز ملی فضای مجازی و وزارت ارتباطات برای مقابله با تحریم احتمالی اینترنت تشکیل شده است.

  به گزارش خبرنگارهدف محمدجود آذری جهرمی در نشست خبری در حاشیه  تله کام احتمال قطع شدن اینترنت به بهانه تحریم را غیر محتمل عنوان کرد و گفت: محدودیت هایی در حوزه خدمات این بخش از سوی آمریکا اعمال شده است اما به نظر نمی رسد که قطع شدن کامل اینترنت رخ دهد.

  وزیر ارتباطات افزود: با این وجود اما آمادگی لازم برای این شرایط وجود دارد و تمهیداتی در این زمینه اندیشیده شده است.

  وی تأکید کرد: مرکز ملی فضای مجازی، کمیته بحرانی در این زمینه تشکیل داده و وزارت ارتباطات نیز به موازات این کمیته، کمیته ای برای بررسی جوانب موضوع تشکیل داده است.

  آذری جهرمی گفت: سناریوهای مختلف در این زمینه دیده شده و آسیب های احتمالی مورد بررسی قرار گرفته است.

  وزیر ارتباطات تصریح کرد: آنچه تاکنون رخ داده این است که بسیاری از سرویس دهنده های ابری ارائه خدمات خود را به شرکت های داخلی متوقف کرده اند و روتینگ بین الملل نیز در زمینه تبادل مالی با محدودیت هایی مواجه شده است که البته جدی نبود.

  وی یادآور شد: از مجموع سرویس دهنده های داخلی، تنها ۷ درصد ظرفیت خدمات داخلی به لحاظ هیت ترافیک، در خارج کشور، هاست می شود و ما موفق شدیم در ماه گذشته این ظرفیت را به دو درصد برسانیم تا بتوانیم وابستگی خود را از این جهت کاهش دهیم.

  آذری جهرمی گفت: در زمینه ارائه سرویس نیز به سمت سرویس دهندگان اروپایی به جای امریکاییها رفته ایم و این سرویس دهندگان هم اکنون، خدمات بهتری به ما ارائه می کنند. بر این اساس تمهیدات اندیشیده شده نشان از آمادگی لازم برای مقابله با تحریم ها را دارد.

  هیچ مذاکره محرمانه ای با تلگرام نداشته ایم

  وزیر ارتباطات در پاسخ به سوال خبرنگارهدف مبنی بر بررسی موضوع مذاکره محرمانه دولت با تلگرام در کمیسیون صنایع مجلس اظهار داشت: هیچ گونه مذاکره جدیدی در رابطه با تلگرام صورت نگرفته است و این موضوع که در دستور کار هفته جاری کمیسیون صنایع مجلس بود، مربوط به طرح تحقیق و تفحص مجلس از مذاکراتی بود که ادعا می شود از سوی دولت به صورت محرمانه انجام گرفته و مربوط به قبل است.

  وی تأکیدکرد: این مذاکرات در آن زمان به صورت محرمانه نبوده بلکه با دستور دادستان بخش و کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ انجام شده است.

  گزارش رفتار شناسی کاربران مجعول در توئیتر را منتشر می کنیم

  آذری جهرمی درباره مسدود شدن حساب برخی کاربران ایرانی در توئیتر گفت: مقررات توئیتر برای کاربران غیر طبیعی (فیک) طی سالهای اخیر اتفاق افتاده و این شبکه اجتماعی، کاربران غیر طبیعی و مجعول را شناسایی کرده و آن ها را حذف می کند.

  وی افزود: تا پیش از این در توئیتر انگلیسی مقدار زیادی از فالوورهای روسای جمهور کشورهای مختلف حذف شدند و هم اکنون این موضوع به توئیتر فارسی دامنه پیدا کرده است.

  وزیر ارتباطات افزود: توئیتر گروه هایی از کاربران غیر واقعی و نیز برخی اکانت های واقعی را غیر واقعی تشخیص داد و آن ها را حذف کرد. این در حالی است که هم اکنون گروه هایی که علیه نظام فعالیت دارند و کاربر مجعول هستند همچنان در این شبکه فعالیت می کنند و حذف نشده اند.

  وی تصریح کرد: اگر قرار است مقرراتی صورت گیرد باید به صورت قاعده مند برای همه اعمال شود و بر این اساس ما در پژوهشگاه ارتباطات در حال تهیه گزارش رفتارشناسی از کاربران مجعول در توئیتر هستیم تا صداقت توئیتر را در حذف اکانت کاربران ایرانی به آزمون بگذاریم. این گزارش به زودی منتشر می شود.

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.