• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • آخرین اخبار از انفجارهای روز سه‌شنبه بیروت

  گردان عبدالله عزام مسوولیت حمله به سفارت ایران را برعهده گرفت

  در جریان دو عملیات انتحاری در نزدیکی سفارت ایران در بیروت تعداد زیادی کشته و زخمی شدند.

  تقدیمی هدف:

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در جریان این دو حمله انتحاری که در فاصله کمی از یکدیگر صورت گرفت ابراهیم انصاری، رایزن فرهنگی ایران در بیروت به شهادت رسید.

  به‌روزرسانی در ساعت 15:20

  ارتش لبنان اعلام کرد: یکی از دو عامل انتحاری که به سفارت ایران در بیروت حمله کرده بودند، با موتور سیکلت و دیگری با جیپ سفارت را هدف قرار داده بودند.
  بخش فرماندهی عملیات ارتش لبنان در بیانیه‌ای اعلام کرد که بعد از بررسی‌های اولیه مشخص شد که در انفجار اول عامل انتحاری با موتور سیکلت خود را منفجر کرد و در انفجار دوم هم عامل انتحاری با استفاده از خودروی جیپ خود را منفجر کرد.

  در این بیانیه آمده است که قاضی صقرصقر به عنوان نماینده دولت در دادگاه نظامی به بازدید از محل پرداخته و پلیس نظامی در حال تحقیق از محل است.

  به روزرسانی در ساعت 13:45

  خبرگزاری رویترز گزارش داد گردان عبدالله عزام وابسته به القاعده مسوولیت حمله به سفارت ایران در بیروت را برعهده گرفته است.

  به روزرسانی در ساعت 14:00

  رکن‌آبادی: حتی سرانگشتی از مواضع‌مان عقب‌نشینی نخواهیم کرد
  سفیر کشورمان در بیروت گفت: ما این پیام را به عاملان عملیات تروریستی در نزدیکی سفارت ایران در بیروت می‌دهیم که هرگز حتی سرانگشتی از مواضع‌مان عقب‌نشینی نخواهیم کرد.
  غضنفر رکن‌آبادی در گفت‌وگو با شبکه خبری العالم تاکید کرد: ما از امروز به بعد بیش‌تر بر مواضع خود پافشاری خواهیم کرد و این‌گونه عملیات‌ها نه تنها تاثیری نخواهد داشت بلکه ما را ثابت قدم‌تر خواهد کرد.
  او ادامه داد: ما خود صاحب ایده و اصول هستیم و در مساله بحران سوریه منافعی را دنبال نمی‌کنیم. ما در خط رویارویی با پروژه‌های (ضد صهیونیستی و ضداستکباری در منطقه) همواره پیش قدم هستیم.
  رکن‌آبادی درباره انفجارهای پیش از ظهر امروز نیز گفت: انفجار دوم 5 دقیقه بعد از انفجار اول انجام شد به نظر می‌رسد هر دو عملیات انفجاری انتحاری بودند که افراد زیاد کشته شدند. هم‌چنین از زمان شروع انفجارها ما به تحلیل تصاویر موجود در دوربین‌ها پرداخته‌ایم پس از دستیابی نتیجه آن را اعلام خواهیم کرد.
  فوائد سینیوره، نخست‌وزیر پیشین لبنان با صدور بیانیه‌ای حمله به سفارت ایران را محکوم و آن را جنایتی هولناک و تروریستی توصیف کرد.
  خبرنگار النشره از بیمارستان بهمن بیروت نیز گزارش داد از بین 9 زخمی که به این بیمارستان منتقل شده بودند 6 نفر مداوا و مرخص شدند و بقیه تحت مدوا قرار دارند.

  به روزرسانی در ساعت 13:39

  1. شهادت رایزن فرهنگی ایران در بیروت
  2. سفیر ایران در بیروت شهادت رایزن فرهنگی ایران در انفجارهای تروریستی بیروت را تایید کرد.
  3. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، خبرنگار شبکه العالم روز سه‌شنبه از شهادت”ابراهیم انصاری” در انفجارهای تروریستی بیروت خبر داد.
  4. غضنفر رکن‌آبادی، سفیر کشورمان در بیروت گفت: انصاری به دلیل شدت جراحات به شهادت رسید.
  5. سایت اینترنتی النشره به نقل از رکن‌آبادی نوشت: رژیم صهیونیستی در این دو حمله انفجاری دست دارد.
  6. او تاکید کرد: کسانی که در این گونه اقدامات دست دارند به رژیم صهیونیستی خدمت می‌کنند.
  7. سفیر ایران در بیروت هم‌چنین بیان کرد: متاسفانه عابرانی که از نزدیکی سفارت عبور می‌کردند در این حمله انفجاری کشته شدند و ما به خانواده‌های آنان تسلیت می‌گوییم.
  8. وی تاکید کرد: مسیر ما ادامه دارد و کسانی که این اقدام را انجام داده‌اند بر حق اصول و مواضع‌مان در تحقق عدالت را مورد تاکید قرار دادند. آن‌ها باید بدانند که باید این‌گونه علمیات‌ها نمی‌توانند بر ما تاثیر بگذاریند.
  9. هم‌چنین شبکه‌ی تلویزیونی العالم از کشته و زخمی شدن بیش از 100 نفر در حمله انفجاری در نزدیکی سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت خبر داد.

  خبرگزاری ایسنا

  gps1

  مطالب مرتبط :

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.