• انواع حساسیت پوستی در کودکان    :   آلرژی پوستی در کودکان خردسال در مقایسه با افراد دیگر رایج‌ تر است، حساسیت پوستی کودک می ‌تواند سلامت جسمی و روحی او را مختل کند. یکی ...
 • روحانی مسئولیت گرانی بنزین را بپذیرد    :   عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اینکه رئیس جمهور مسئولیت شوک بزرگ افزایش قیمت بنزین را به گردن وزارت کشور بیاندازد، قابل قبول نیست؛روحانی باید مسئولیت این اقدام را بپذیرد.
 • حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند    :   حذف قبوض کاغذی جریمه از اول اسفند/ کروکی‌ها الکترونیکی می‌شوند.رئیس پلیس راهور ناجا گفت: بنا این است تا اواخر بهمن ۸ هزار دست افزار دیگر به دست‌افزار موجود در راهور اضافه کنیم و داستان قبض کاغذی کلاً تمام شود و پلیس یکدست با دست‌افزار جریمه کند.
 • جزئیات آمار حوادث شغلی    :   جزئیات آمار حوادث شغلی/۴۴ درصد حوادث در گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله.جدیدترین آمار حوادث ناشی از کار نشان می‌دهد ۴۴.۳ درصد از حوادث کار مربوط به گروه سنی ۲۵ تا ۳۴ ساله قرار دارند. همچنین ۷۱ درصد حوادث در ساعات صبح رخ می‌دهد.
 • در صورت امکان سهمیه بنزین به ۱۰۰ لیتر افزایش یابد    :   رئیس کمیسیون آموزش مجلس از رئیس‌جمهوری خواستار تثبیت قیمت‌ها شد و گفت: اگر امکان دارد سهمیه بنزین به ۹۰ تا ۱۰۰ لیتر افزایش یابد تا مردم دچار مشکل نشوند.
 • اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود    :   اینترنت در آینده نزدیک وصل می‌شود/ با اغتشاشگران برخورد جدی شود. رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.
 • 14 «تک‌شاخ» دنیای فناوری را بشناسید

  تقدیمی هدف:

  14 «تک‌شاخ» دنیای فناوری را بشناسید

  هر کمپانی نوظهوری نتوانسته است در کمترین زمان ارزش خود را به مبلغ 1 میلیارد دلار برساند. در ادبیات اقتصادی به جایگاه کمپانی‌های نوظهوری که توانسته‌اند ارزش شرکت خود را به 1 میلیارد دلار برسانند«تک‌شاخ» می‌گویند.

  در مقاله‌ای که می‌خوانید با 14 کمپانی نوظهور فناورانه آشنا می‌شوید که توانسته‌اند «تک‌شاخ» شوند.

  14- اسکوئر/ Square

  آسان پرداختی است که جک دورسی مؤسس توئیتر آن را بنا کرد و در کمتر از 2.93 سال ارزشش به 1 میلیارد دلار رسید. آخرین ارزش اسکوئر 6 میلیارد دلار تخمین زده‌شده است و مجموع سرمایه‌گذاری انجام‌شده نیز 590 میلیون دلار بوده است.اسکوئر پرداخت با موبایل را رهبری می‌کند و در حال حاضر به کمپانی‌های کوچک نیز وام پرداخت می‌کند.

   

   

  13- زینگا / Zynga

  داغ‌ترین ارائه‌دهنده سرویس گیم آنلاین در جهان است که در عرض 2.88 سال ارزشش به 1 میلیارد دلار رسید. در حال حاضر ارزش کمپانی به 2.5 میلیارد دلار می‌رسد. گیم‌هایی مانند Farm ville، Mafia wars و … را سرویس می‌دهد. مارک پینکاس از آوریل 2015 و بعد از زیان دهی به‌عنوان مدیر اجرایی به کمپانی بازگشت.

   

   

  12- لازادا / Lazada

  لازادا، آمازون آسیای جنوب شرقی است که به‌عنوان فروشگاه آنلاین در عرض 2.75 سال ارزشش به 1 میلیارد دلار رسید. جدیدترین ارزش کمپانی 1.12 میلیارد دلار رسیده است و تاکنون 710 میلیون دلار روی آن سرمایه‌گذاری شده است.مردم اندونزی، فیلیپین، مالزی، فیلیپین و تایلند هدف تجاری لازادا است.سال گذشته این کمپانی فناورانه در عرضه تجارت الکترونیک 154.3 میلیون دلار درآمد کسب کرد.

   

  11- اینستاکارت / Instacart

  بقالی آنلاین است که در عرض 2.58 سال ارزشش به 1 میلیارد دلار رسید و اکنون 2 میلیارد دلار می‌ارزد. جمع سرمایه‌گذاری روی این شرکت 274 میلیون دلار اعلام‌شده است و به کاربران اجازه خرید از فروشگاه‌های محلی را می‌دهد.

   

  10- وب ون / Webvan

  اینستاکارت دهه 90 است که در عرض 2.56 سال ارزشش به 1 میلیارد دلار رسید. آخرین وضعیت این شرکت: ورشکست شده است!  سرمایه‌گذاری روی این شرکت به 441 میلیون دلار رسید.

   

  9- پین‌ترست/ Pinterest

  سایت به اشتراک‌گذاری عکس است که در عرض 2.46 سال ارزشش به 1 میلیارد دلار رسید و اکنون ارزش کمپانی بالغ‌بر 11 میلیارد دلار است. جمع سرمایه‌گذاری‌ها روی پین‌ترست بالغ‌بر 1.3 میلیارد دلار شده است و تنها در امریکا بیش از 50 میلیون کاربر فعال دارد.

   

  8- دیدی کوآی دی / Didi Kuaidi

  این شرکت، مشابه کمپانی «آبر»/Uber منتها در چین است. ارزش این کمپانی در کمتر از 2.43 سال به 1 میلیارد دلار رسید و اینک 15 میلیارد دلار ارزش دارد. مجموع سرمایه‌گذاری انجام‌شده روی این شرکت حدود 950 میلیون دلار بوده است. علی‌بابا و سافت بانک از آن حمایت می‌کنند و اپلیکیشنی است که نزدیک‌ترین تاکسی به کاربر را نشان داده و سوارش می‌کند. در حال حاضر بیش از 200 میلیون کاربر در چین دارد.

   

   7- توئیتر / Twitter

  در عرض 2.32 سال ارزشش به 1 میلیارد دلار رسید و اکنون 19 میلیارد دلار ارزش دارد. در حال حاضر 316 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد. به دلیل مشکلات مدیریتی جک دورسی دوباره به پست مدیریتی خود بازگشته است؛ البته نصفه‌نیمه!

   

  6- یلو موبایل / Yello Mobile

  کمپانی کره‌ای موبایل و رسانه است که کمتر کسی درباره آن می‌داند. این کمپانی در عرض 2.28 سال ارزشش به 1 میلیارد دلار رسید و بیش از 100 میلیون دلار روی آن سرمایه‌گذاری شده است. از 71 کمپانی استارت آپ کوچک درست‌شده است و در محدوده تبلیغات، بازاریابی و تجارت الکترونیک موبایل کار می‌کند.

   

  5- کالی انت تکنولوژی / Calient technology

  در سال 2001 بیش از 1 میلیارد دلار ارزش داشت اما اینک به یک‌چهارم آن تقلیل یافته است اما رکوردشکن خوبی بود چراکه در عرض 2.02 سال ارزشش به 1 میلیارد دلار رسید. بیش از 428 میلیون دلار روی آن سرمایه‌گذاری (کلود و دیتاسنتر) شد و اینک فقط 247 میلیون دلار می‌ارزد.

   

  4- شیائومی / Xiaomi

  فعلاً لقب سریع‌ترین و داغ‌ترین کمپانی سازنده گوشی هوشمند در جهان را یدک می‌کشد که در عرض 1.71 سال ارزشش به 1 میلیارد دلار رسید و اینک 45 میلیارد دلار رسیده است. درمجموع بیش از 1.4 میلیارد دلار روی آن سرمایه‌گذاری شده است.

  به شیائومی لقب «اپل چین» را داده‌اند و «لی جون» مدیرعامل آن مانند استیو جابز لباس می‌پوشد.

   

   

  3- آکامای / Akamai Technology

  30 درصد از ترافیک وب جهان را در اختیار دارد که در آن سال‌های اولیه که اینترنت آمده بود در عرض 1.58 سال ارزشش به 1 میلیارد دلار رسید و اینک 13 میلیارد دلار ارزش دارد. ثبت 2 تریلیون تراکنش اینترنتی به‌صورت روزانه را در کارنامه خود دارد.

   

  2- گروپون / Groupon

  شبکه تجاری اجتماعی است که در عرض 1.46 سال ارزشش به 1 میلیارد دلار رسید و اینک 2.82 میلیارد دلار می‌ارزد.

   

  1-  اسلک / Slack

  سریع‌ترین رشد در فضای نرم‌افزار انترپرایز را به خود اختصاص داده است و در عرض 1.25 سال ارزشش به 1 میلیارد دلار رسید و اینک 2.8 میلیارد دلار می‌ارزد. مجموع سرمایه‌گذاری انجام‌شده روی اسلک بالغ‌بر 340 میلیون دلار بوده است.2 سال بیشتر از عمر آن نمی‌گذرد و در این مدت ماهانه 1.1 میلیون کاربر فعال دارد.درآمد فعلی اسلک 30 میلیون دلار است.

   

  5656

  gps1

  مطالب مرتبط :

  افزایش قیمت ۸تا۱۸ درصدی بسته های اینترنت

  مدیر رَسته فناوری اطلاعات «طرح توسعه کسب و کار و اشتغال» پایدار وزارت کار از راه‌اندازی اولین بنیاد کارآفرینی توسعه فناوری‌های نوین در حوزه بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء خبر داد. محمدعبده ابطحی در گفتگو با خبرهدف، با اشاره راه اندازی بنیاد ملی توسعه فناوری در حوزه‌های بلاکچین، هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کشور تا پایان هفته جاری گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با مشارکت سازمان صنعتی ... مطلب کامل

  چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟

  قانون سلیقه‌ای اجرا می‌شود؛ چرا پزشکان مالیات نمی‌دهند؟رئیس کمیسیون دانش بنیان اتاق تعاون ایران با اشاره به قوانین دست و پاگیر کسب و کار گفت: سازمان مالیاتی با احیای پرونده های۵ سال گذشته،شرکت‌ها را درگیر کرده و در مواقعی ترمز ادامه فعالیت است. مطلب کامل

  آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  جلسه فوق‌العاده ستاد تنظیم‌بازار برای کنترل بازار

  یک مقام مسئول از جلسه فوق‌العاده عصر امروز ستاد تنظیم بازار برای کنترل بازار خبر داد و گفت:با توجه به فراوانی کالا و وضعیت مناسب ذخایر استراتژیک، هرگونه افزایش قیمت کالا در بازار ممنوع است. مطلب کامل

  ۲۳ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز

  تهدید به اخراج کارکنان فروش بلیت مترو برای تراکنش پایین پوز/قید مدرک «دیپلم»در قرارداد تمام متصدیان.پیمانکار باجه های فروش بلیت مترو، ضمن اجبار کارکنان به ترغیب مسافران برای شارژ بلیت از طریق دستگاه‌های پوز، آنها را به اخراج در صورت تراکنش پایین دستگاه ها تهدید می کند. مطلب کامل

  ۲۲ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  روزنامه های: هفت صبح - اعتماد - شرق - کیهان - شهروند - ایران - آرمان - همشهری - صبح نو - قانون - بهار - اطلاعات - ابتکار - وطن امروز - جام جم - مردم سالاری - آفتاب - دنیای اقتصاد - عصراقتصاد - کسب و کار - جهان صنعت مطلب کامل

  بخشی از سهام هپکو همچنان در اختیار مالک فاقد صلاحیت

  در حالی که بدلیل فقدان صلاحیت درمالک قبلی هپکو، سهام این شرکت با وکالت بلاعزل در اختیار سازمان خصوصی سازی قرار گرفته امابر اساس اطلاعات«کدال»مالک اولیه همچنان بخشی از سهام را در اختیار دارد. مطلب کامل

  ۲۱ آبان ۱۳۹۸ – عناوین روزنامه‌های امروز

  ... مطلب کامل

  قیرهای تقلبی چگونه وارد پروژه‌های راهسازی شد؟

  سودهای میلیاردی موجب شده بازار تولید قیرهای تقلبی همچنان گرم باشد و اگرچه ورود این ماده اولیه به پروژه‌های عمرانی محدود شده اما عرضه به بازار همچنان ادامه دارد. مطلب کامل

  نوشتن دیدگاه

  شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  پرتال خبری،تفریحی،موزیک،دانلود،نرم افزار هدف

  طراحی توسط : طراح وب دات کام www.taraheweb.com

  تمام حقوق مادی و معنوی برای سایت خبر هدف محفوظ است و نقل مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

  تلفن: 850 550 33 ایمیل: info@khabarhadaf.ir

  تمام حقوق این سایت برای © 2024 خبر هدف. محفوظ است.